کد خبر : 2050460 | 03 تیر 1403 ساعت 01:27 | 4K بازدید | 5 دیدگاه

یوردانسکو: می‌توانستیم از بلژیک حداقل مساوی بگیریم

ادوارد یوردانسکو، سرمربی رومانی، می‌گوید تیمش‌ در بازی مقابل بلژیک با استفاده از موقعیت‌ها می‌توانست به تساوی دست پیدا کند.

یوردانسکو: می‌توانستیم از بلژیک حداقل مساوی بگیریم

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی فوتبال رومانی در دومین بازی از مرحله گروهی یورو 2024 امشب به مصاف بلژیک رفت و با نتیجه 2-0 شکست خورد.

رومانی که در بازی اول اوکراین را از پیش رو برداشته بود اکنون با سه امتیاز شانس خوبی برای صعود به دور بعدی دارد و در بازی بعدی باید به مصاف اسلواکی برود.

نکته جالب در گروه E این است که هر چهار تیم سه امتیازی هستند و نتایج دور سوم وضعیت تیم‌های راه یافته به دور بعدی از این گروه را مشخص خواهد کرد.

ادوارد یوردانسکو، سرمربی رومانی، پس از شکست تیمش گفت: "شما تیمی را دیدید که کیفیت زیادی دارد: آن‌ها سرعت، هیجان و قدرت دارند، یک تیم کامل هستند. آن‌ها یکی از شانس‌های کسب عنوان قهرمانی هستند. ما هرگز تسلیم نشدیم، خیلی سخت جنگیدیم.  در نیمه دوم بهتر بودیم. با کمی شانس می‌توانستیم یک امتیاز بگیریم. ما فرصت‌هایی داشتیم که حداقل به تساوی برسیم."

2046740

سختی رویارویی با بلژیک؟
از نظر چالش‌ها، این بازی دارای بالاترین سطح چالش بود. شروع فوق العاده‌ای در این مسابقات داشتیم، حالا ببینیم چگونه با سختی این شکست کنار می‌آییم. ما به همبستگی و اتحاد نیاز داریم.

سختی شکست؟
ما آن را با اعضای تیم تجزیه و تحلیل خواهیم کرد. این بازی تفاوت زیادی با بازی قبلی داشت. همچنین ما موقعیت‌های خوبی داشتیم. همیشه تلاش می‌کنیم و بهتر می‌شویم پس برای بازی سوم تلاش می‌کنیم و پیشرفت خواهیم کرد. من به تیمم اعتماد کامل دارم.

دیدگاه‌ها