کد خبر : 2050467 | 03 تیر 1403 ساعت 01:54 | 5.4K بازدید | 7 دیدگاه

سرمربی بلژیک: باید کار را زودتر تمام می‌کردیم

دومنیکو تدسکو، سرمربی بلژیک، با امیدواری در مورد عملکرد تیمش صحبت کرد.

سرمربی بلژیک: باید کار را زودتر تمام می‌کردیم

به گزارش "ورزش سه"، دومنیکو تدسکو، سرمربی بلژیک، از کسب سه امتیاز مهم مقابل رومانی ابراز خوشحالی کرد. بلژیک با نتیجه دو بر صفر مقابل حریف خود به برتری رسید و همچنان امیدوار به صعود به مرحله حذفی یورو 2024 است.

تدسکو با اشاره به سبک بازی تیمش گفت: «ما با همان ساختار تیمی مقابل اسلواکی بازی کردیم. تیلمانس عملکردی فوق العاده داشت، بقیه هم همینطور. ما از کسب این سه امتیاز خوشحالیم.»

سرمربی بلژیک در ادامه به سبک هجومی تیمش اشاره کرد: «ما پرس از جلو انجام دادیم، سعی کردیم توپ را در مناطق بالای زمین بدست بیاوریم. رومانی دوست دارد بازی را کنترل کند. بازی مقابل آن‌ها آسان نیست، اما ذهنیت ما خوب بود.»

2046762

با وجود کسب پیروزی، تدسکو کمی از موقعیت‌های از دست رفته‌ی تیمش ابراز تاسف کرد: «من خیلی خوشحالم که بازی را بردیم، کسب آن سه امتیاز بسیار مهم بود و البته ما چند موقعیت را از دست دادیم. عالی می‌شد اگر می‌توانستیم زودتر کار را تمام کنیم.»

او درباره‌ی تعداد بالای موقعیت‌های لازم برای گلزنی گفت: «بله، حیف است [که به این همه موقعیت برای گلزنی نیاز داریم]. فکر می‌کنم امشب امکان زدن سه، چهار یا حتی پنج گل وجود داشت. عالی است که چنین موقعیت‌هایی خلق می‌کنیم و باید صبور باشیم.»

تدسکو درباره‌ی دی بروینه نیز صحبت کرد: «حدود یک سال است که کوین را می‌شناسم. او در طول بازی‌های مقدماتی در اختیار ما نبود. شما می‌توانید حس مثبت او را درک کنید و مهم است که بازیکنان را با همین ذهنیت به زمین بفرستیم.»

دیدگاه‌ها