کد خبر : 2050481 | 03 تیر 1403 ساعت 08:47 | 90K بازدید | 166 دیدگاه

غیبت ستاره حریف به ضرر ما شد؛

ادعای عجیب اکبری بعد از باخت سنگین به آلمان

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: حضور گروزر روی بازیکنان ایران تاثیر منفی گذاشت.

ادعای عجیب اکبری بعد از باخت سنگین به آلمان

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی والیبال ایران در آخرین دیدار هفته سوم لیگ ملت‌ها 2024 برابر آلمان به میدان رفت و سه بر صفر نتیجه را به حریف واگذار کرد تا با دو پیروزی به کار خود در لیگ ملت‌ها پایان دهد.

پیمان اکبری سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از این دیدار اظهار کرد: امروز مسابقه را واگذار کردیم در حالی که می‌شد شرایط دیگری رقم بخورد. می‌توانستیم بهتر بازی کنیم با توجه به این که آلمان قطر پاسور اصلی‌اش را در زمین نداشت می‌توانستیم از این فرصت استفاده کنیم اما عدم حضور این بازیکن روی بازیکنان ایران تاثیر منفی گذاشت، چون بازیکنان خود را برای گئورگی گروزر آماده کرده بودند اما این بازیکن که به زمین نیامد همه فکر کردند شکست آلمان آسان است. در مجموع ست اول را خوب شروع نکردیم و باختیم.

وی ادامه داد: ست دوم شرایطمان خیلی خوب شد حتی چند امتیاز از حریف پیش افتادیم اما پاسور اصلی‌مان وادی را به‌خاطر آسیب‌دیدگی‌ای که برایش پیش آمد از دست دادیم و به‌نژاد پاسور جوانمان را به زمین فرستادیم. به هر حال این بازیکن اولین باری است که در این سطح بازی می‌کند و طبیعی بود که با استرس بیشتری در میدان حاضر شود.

اکبری در پایان گفت: اگر اشتباهات فردی‌مان را کاهش داده و در برخی لحظات عصبی نشده و تمرکزمان را از دست نمی‌دادیم شاید می‌توانستیم در ست دوم برنده باشیم و در ادامه مشخص نبود چه اتفاقی رخ می‌دهد در مجموع به بازیکنان خسته نباشید می‌گویم این هفته نسبت به هفته‌های قبل شرایط بهتری داشتند.

دیدگاه‌ها