کد خبر : 2050494 | 03 تیر 1403 ساعت 10:32 | 28.3K بازدید | 25 دیدگاه

خوشحالی ستاره یونایتد از ماندن تن‌هاخ: تمدید می‌کنم

مارکوس رشفورد، ستاره منچستریونایتد، از ادامه حضور اریک تن‌هاخ روی نیمکت این تیم بسیار خوشحال است و آماده است تا قراردادش را با این باشگاه تمدید کند.

خوشحالی ستاره یونایتد از ماندن تن‌هاخ: تمدید می‌کنم

به گزارش "ورزش سه"، نتایج ضعیف به دست آمده توسط منچستریونایتد در رقابت‌های فصل گذشته لیگ برتر که باعث شد این تیم در نهایت در جایگاه هشتم جدول رده‌بندی این مسابقات قرار بگیرد باعث شد که مدیران این باشگاه به صورت جدی به فکر قطع همکاری با تن‌هاخ در پایان فصل باشند.

جست‌وجوی آنها برای پیدا کردن جانشین مناسب برای مربی هلندی از مدتی قبل آغاز شده بود و حتی مذاکرات جدی با توماس توخل و گراهام پاتر و مائوریسیو پوچتینو هم انجام شد که هیچ‌کدام در نهایت به نتیجه نرسید و مدیران این باشگاه تصمیم گرفتند که حداقل یک فصل دیگر هم به سرمربی فعلی این تیم فرصت بدهند.

2025522

حالا روزنامه سان مدعی شده است که رشفورد از تصمیمی که مدیران شیاطین سرخ در زمینه ادامه همکاری با تن‌هاخ گرفته‌اند بسیار خوشحال و راضی است و همین موضوع باعث شده است که او به صورت جدی به فکر امضای قرارداد جدیدی با منچستریونایتد باشد و دیگر در فکر جدایی نخواهد بود.

رشفورد علاقه بسیاری به این مربی دارد و معتقد است که می‌تواند تحت هدایت او بار دیگر فوتبالش را احیا کند، فصل کابوس‌واری که پشت سر گذاشت را به دست فراموشی بسپارد و بار دیگر به دوران اوجش برگردد.

دیدگاه‌ها