کد خبر : 2050523 | 03 تیر 1403 ساعت 12:41 | 56K بازدید | 53 دیدگاه

گلر تراکتور فعلا استراحت می‌کند؛

سکوت پورحمیدی به شایعه بیرانوند

دروازه‌بان تراکتور نسبت به شایعه انتقال گلر پرسپولیس به تبریز موضع سکوت را در پیش گرفته است.

سکوت پورحمیدی به شایعه بیرانوند

به گزارش "ورزش سه"، حسین پورحمیدی پس از اینکه در دو سال پیاپی حضور قرضی از تراکتور در آلومینیوم داشت و دوران درخشانی در جمع اراکی‌ها سپری کرد، فصل گذشته هم با موفقیت و ثبت بیشترین کلین‌شیت در لیگ برتر را پشت سر گذاشت، اما حالا شایعه عجیبی را متوجه دروازه تیمش می‌بیند.

این دروازه‌بان جوان که پس از عملکرد موثرش در تراکتور به تیم ملی هم رسید و در اردوی اخیر حاضر بود، طی روزهای گذشته موضع سکوت را در واکنش به شایعه انتقال علیرضا بیرانوند به تبریز در پیش گرفته و هیچ واکنشی نسبت به این موضوع نداشته است.

حسین پورحمیدی که طی فصل گذشته حضور کامل در مسابقات تراکتور داشت و توانست آمار بیشترین کلین‌شیت را با بسته نگه داشتن دروازه‌اش در 18 بازی بر جای بگذارد، حالا شایعه انتقال علیرضا بیرانوند به تبریز را می‌شنود.

2012879

پس از فسخ یک‌طرفه قرارداد علیرضا بیرانوند با پرسپولیس، شایعه شد که او به دنبال حضور در تراکتور است، اما حسین پورحمیدی نسبت به این موضوع هیچ واکنشی نشان نداده و سعی کرده به استراحت در تعطیلات بپردازد.

پورحمیدی با عنوان بهترین گلر لیگ برتر در فصل گذشته، حالا این شایعات را متوجه خود می‌بیند ولی مطمئنا با وجود باقی ماندن قرارداد دو ساله‌اش با تراکتور، ممکن است تصمیم دیگری در نقل و انتقالات تابستانی بگیرد.

دیدگاه‌ها