کد خبر : 2050554 | 03 تیر 1403 ساعت 14:06 | 32.3K بازدید | 24 دیدگاه

سورپرایز لحظه آخری ناگلزمان در ترکیب آلمان

یولیان ناگلزمان، سرمربی تیم ملی آلمان، احتمالا تغییری غیرمنتظره را در ترکیب این تیم برابر سوئیس خواهد داشت.

سورپرایز لحظه آخری ناگلزمان در ترکیب آلمان

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی آلمان امشب در سومین و آخرین دیدارش از مرحله گروهی رقابت‌های جام ملت‌های اروپای ۲۰۲۴ روبروی تیم ملی سوئیس به میدان خواهد رفت و به دنبال این است که بتواند سومین پیروزی متوالی در این مسابقات را به دست آورد و با قاطعیت به مرحله بعدی صعود کند.

شاگردان ناگلزمان در دو دیدار گذشته موفق شدند برابر تیم ملی اسکاتلند و تیم ملی مجارستان به پیروزی برسند و عملکرد درخشانی که ارائه دادند باعث شد که این مربی به فکر ایجاد تغییر در ترکیب تیمش برای این بازی هم نباشد و رسانه‌های آلمانی تاکید داشتند که او می‌خواهد اعتماد به نفس بیشتری به بازیکنانش بدهد.

2042429

اما حالا روزنامه بیلد مدعی شده است که احتمال دارد ناگلزمان سورپرایزی لحظه آخری برای هواداران تیم ملی آلمان داشته باشد و تصمیم بگیرد که از نیکلاس فولکروگ که نزدیک‌ترین بازیکن به ترکیب اصلی این تیم است بهره ببرد و او را در بازی امشب جایگزین کای هاورتز کند.

فولکروگ در آخرین تمرین این تیم که روز گذشته برگزار شد بسیار درخشان ظاهر شد و توجه سرمربی تیم ملی آلمان را به خود جلب کرد و این احتمال وجود دارد که امشب از ابتدا در ترکیب اصلی تیمش به میدان برود.

دیدگاه‌ها