کد خبر : 2050557 | 03 تیر 1403 ساعت 14:00 | 15.1K بازدید | 6 دیدگاه

هشدار به ساوت‌گیت: این اشتباه بزرگ را نکن!

وین رونی، ستاره سابق تیم ملی انگلیس، به گرت ساوت‌گیت هشدار داد که بوکایو ساکا را از ترکیب بیرون نگذارد.

هشدار به ساوت‌گیت: این اشتباه بزرگ را نکن!

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی انگلیس پنجم تیرماه در سومین و آخرین دیدارش از مرحله گروهی رقابت‌های جام ملت‌های اروپای ۲۰۲۴ باید روبروی تیم ملی اسلوونی به میدان برود و پیش‌بینی می‌شود که با کسب سه امتیاز این بازی بتواند به راحتی راهی مرحله حذفی این مسابقات شود.

تصمیماتی که سرمربی تیم ملی انگلیس در دو بازی گذشته گرفته و بعضی از بازیکنان را در پست‌های غیر تخصصی به میدان فرستاده است باعث شده که بسیاری از هواداران این تیم و همچنین ستاره‌های سابق انگلیس نگران تکرار چنین اتفاقاتی در بازی‌های پیش رو باشند و رونی هم از همین دسته است. 

2046380

او در گفت‌وگو با نشریه تایمز در این باره اظهار داشت: «من غافلگیر نمی‌شوم اگر گرت ساوت‌گیت تصمیم بگیرد که فیل فودن را به سمت راست ببرد و آنتونی گوردن را در ترکیب قرار دهد و پس از آن هم ساکا را از ترکیب تیمش برای این بازی بیرون بگذارد.

اما واقعیت این است که اگر من بودم هرگز چنین کاری را انجام نمی‌دادم چون فکر می‌کنم که ساکا تا به حال عملکرد بسیار خوبی داشته است. او توانسته است موقعیت‌های بسیار زیادی را خلق کند و توپ‌های خوبی را هم روی محوطه جریمه برای استفاده بازیکنان انگلیس ارسال کرده است.»

دیدگاه‌ها