کد خبر : 2050560 | 03 تیر 1403 ساعت 14:32 | 20.2K بازدید | 30 دیدگاه

نکونام روی درخشش کاپیتان حساب کرد

سیدحسین مشکلی برای بازی در استقلال ندارد

کاپیتان استقلال مشکلی برای همراهی این تیم در رقابت‌های لیگ برتر ندارد و از زمان شروع تمرینات به جمع نفرات جواد نکونام اضافه می‌شود.

سیدحسین مشکلی برای بازی در استقلال ندارد

به گزارش "ورزش سه"، سیدحسین حسینی یکی از نفرات باتجربه استقلال یکسال دیگر از قراردادش باقی‌مانده و هواداران نگرانی‌ای بابت حضورش در جمع آبی‌پوشان نخواهند داشت.

در روزهای اخیر سیدحسین شایعاتی را پیرامون خودش مشاهده کرد؛ برخی خبرها در فضای مجازی حکایت از نداشتن مجوز بازی در استقلال برای دروازه‌بان شماره یک آبی‌پوشان داشت اما براساس پیگیری خبرنگار ما مسائل پیش آمده برطرف شده و حسینی مشکلی برای ادامه حضور در استقلال نخواهد داشت. همچنین شنیده می‌شود به زودی مشکلات حسینی برای حضور در تیم ملی نیز برطرف خواهد شد.

کاپیتان محبوب استقلالی‌ها که در لیگ بیست و سوم از نظر آماری رکورد فوق‌العاده‌ای را ثبت کرد و با دریافت عنوان دستکش طلایی بهترین گلر مسابقات شناخته شد، حالا یک وزنه برای تیم تحت هدایت جواد نکونام محسوب می‌شود.

2029858

با توجه به جایگاهی که سیدحسین نزد هواداران استقلال به دست آورده، حضور او در ترکیب آبی‌ها برای فصل جدید اتفاقی خوب محسوب می‌شود. از سوی دیگر نکونام هم روی این دروازه‌بان باتجربه حساب ویژه‌ای در تیم فصل آینده خود باز کرده است.

با این تفاسیر در لیگ بیست و چهارم نیز شاهد ادامه فعالیت حسینی در جمع آبی‌پوشان خواهیم بود و این دروازه‌بان باتجربه هم برای کسب موفقیتی دیگر عزم خود را جزم خواهد کرد؛ خصوصا اینکه او انگیزه زیادی برای بازگشت به لیست تیم ملی دارد و یکی از نفرات موردنظر امیر قلعه‌نویی محسوب می‌شود.

دیدگاه‌ها