کد خبر : 2050594 | 03 تیر 1403 ساعت 18:43 | 46K بازدید | 36 دیدگاه

کاپیتان تیم گل‌محمدی در فولاد ادامه می‌دهد

ساسان انصاری، ستاره فصل قبل فولاد، در فصل بعد نیز با قرمزهای اهوازی قرارداد دارد.

کاپیتان تیم گل‌محمدی در فولاد ادامه می‌دهد

به گزارش "ورزش سه"، فولاد خوزستان پس از گذراندن یک فصل کابوس‌وار، در لحظات پایانی لیگ بیست ‌سوم و با گل ساسان انصاری در لیگ برتر ماندنی شد. روز‌ گذشته اعلام شد که یحیی گل‌محمدی، پرافتخارترین مربی ایران، به عنوان سرمربی قرمزهای اهواز انتخاب شده و او به دنبال بستن تیمی قدرتمند برای فصل آتی است.

ساسان انصاری، کاپیتان فولاد که از محبوبیت زیادی نزد هوادارن فولاد برخوردار است و رکورد بیشترین بازی برای این تیم را در تاریخ لیگ برتر دارد، فصل قبل با پنج گل و شش پاس گل تاثیرگذاری مستقیم روی بیش از پنجاه درصد گل‌های فولاد داشت.

2046920
2046921

او ستاره تیمش در بدترین شرایط فولاد بود و گل بقای خوزستانی‌ها را در قائمشهر به ثمر رساند. انصاری برای فصل آینده با این تیم قرارداد دارد و قطعا به عنوان کاپیتان می‌تواند یک وزنه سنگین برای فولاد گل محمدی باشد.

ساسان سابقه همکاری با حسین فرکی، جواد نکونام، دراگان اسکوچیچ، مجید جلالی، نعیم سعداوی، عبدالله ویسی و مارتینز را در‌ فولاد دارد و در تیم‌های دیگر، شاگرد برانکو ایوانکوویچ، مصطفی دنیزلی، لیکنز، ساکت الهامی و امیر قلعه‌نویی بوده است و حالا سابقه کار با یحیی گل‌محمدی نیز به رزومه او اضافه خواهد شد.

دیدگاه‌ها