کد خبر : 2050621 | 03 تیر 1403 ساعت 20:22 | 16.6K بازدید | 9 دیدگاه

شاهزاده ویلیام در رختکن انگلیس: فوتبال همینه!

آدام وارتون، هافبک تیم ملی انگلیس، اعلام کرد که شاهزاده ویلیام پس از تساوی مقابل دانمارک با آن‌ها گفتگو کرده است‌‌.

شاهزاده ویلیام در رختکن انگلیس: فوتبال همینه!

به گزارش "ورزش سه"، آدام وارتون فاش کرد که شاهزاده ویلیام بلافاصله پس از تساوی مقابل دانمارک در دور گروهی یورو 2024، با اعضای تیم ملی انگلیس صحبت کرده است.

وارتون قبل از آخرین بازی گروهی آن‌ها در یورو 2024 با خبرنگاران گفتگو کرد و تایید کرد که شاهزاده ویلیام پس از تساوی 1-1 مقابل دانمارک، یک بازدید غیرمنتظره از کمپ آن‌ها انجام داده است.

این هافبک کریستال پالاس تایید کرد که شاهزاده انگلیس صحبت‌های جالبی ارائه کرده و به بازیکنان یادآوری کرده که از دست دادن امتیازات کم، اهمیت چندانی ندارند.

2046977

در جریان کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی، وارتون در مورد سخنان شاهزاده ویلیام به اعضای تیم گفت: "او فقط سعی می‌کرد ذهنیت همه ما را مثبت نگه دارد. او می‌گفت که این نتیجه به معنای پایان زندگی نیست. او همین‌طور به ما گفت که "هنوز در صدر گروه هستیم، شکست نخوردیم، یک تساوی گرفتیم، فقط باید به بازی فکر کنیم، ببینیم چگونه می‌توانیم بهتر شویم و منتظر بازی بعدی باشیم." این تنها کاری است که می‌توانید در مسابقات فوتبال انجام دهید."

شاهزاده ویلیام یکی از علاقه‌مندان به فوتبال و همین‌طور بازی‌های ملی انگلیس است که معمولا قبل از مسابقات حساس با بازیکنان دیدار می‌کند و امیدوار است که آن‌ها مانند یورو 2020 به فینال صعود کنند اما این بار به جام قهرمانی دست پیدا کنند.

دیدگاه‌ها