کد خبر : 2050630 | 04 تیر 1403 ساعت 04:24 | 47.1K بازدید | 32 دیدگاه

رئال خرافاتی: فروش ناچو برای قهرمانی!

اگرچه هواداران رئال مادرید دلتنگ ناچو فرناندز خواهند شد، اما خروج او از این تیم به مقصد لیگ عربستان ممکن است نویدبخش یک قهرمانی دیگر در این باشگاه باشد.

رئال خرافاتی: فروش ناچو برای قهرمانی!

به گزارش "ورزش سه"، با اعلام منابع مختلف از جمله روزنامه اسپانیایی مارکا، ناچوی 34 ساله خود را برای پیوستن به القادسیه که به تازگی به لیگ حرفه‌ای عربستان صعود کرده است، آماده می‌کند تا احتمالا در دو فصل آینده در این تیم حضور داشته باشد.

نکته جالب اینکه ناچو، کاپیتان رئال مادرید، در شرایطی این تیم را به مقصد لیگ عربستان ترک خواهد کرد که سال گذشته هم کریم بنزما، کاپیتان سابق این تیم، از رئال جدا شده و به لیگ عربستان رفته بود.

پس از جدایی بنزما از رئال، این تیم با قدرت وارد مسابقات شد و علاوه بر قهرمانی در لالیگا، دورتموند را هم در فینال لیگ قهرمانان اروپا شکست داد تا فصل بسیار خوبی را پشت سر بگذارد و جالب اینکه حالا هم هواداران رئال امیدوار هستند جدایی ناچو نیز منجر به موفقیت این تیم در فصل آینده و حفظ عنوان قهرمانی قاره شود.

ناچو 364 بازی برای رئال مادرید انجام داد که در این مدت 16 گل به ثمر رساند و 10 پاس گل داد. این بازیکن اسپانیایی همچنین عناوین مختلفی از جمله 6 قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا، 5 قهرمانی جام باشگاه‌های جهان، 4 سوپرکاپ اروپا و 4 قهرمانی لالیگا به دست آورده است.

دیدگاه‌ها