کد خبر : 2050636 | 03 تیر 1403 ساعت 21:33 | 9.3K بازدید | 4 دیدگاه

گزارش تمرین فرانسه با غیبت ستاره رئال مادرید

کیلیان امباپه با ماسک در تمرینات فرانسه حضور پیدا کرد، اما خبری از ادواردو کاماوینگا نبود.

گزارش تمرین فرانسه با غیبت ستاره رئال مادرید

به گزارش "ورزش سه"، خبر خوب برای تیم ملی فرانسه این است که کیلیان امباپه در ورزشگاه پادربورن بعد از ظهر امروز به تمرینات گروهی پیوست. بازیکن رئال مادرید با نقاب مشکی‌اش در تمرین حاضر شد.

رسانه‌های فرانسوی گزارش داده‌اند که او پس از ورود به زمین با هم‌تیمی‌هایش شوخی کرده و با آنتوان گریزمان یک آهنگی را برای لحظاتی خواندند. بنابراین همه چیز نشان می‌دهد که این مهاجم برای بازی سه‌شنبه آینده مقابل لهستان به جمع بازیکنان دیدیه دشان بازخواهد گشت.

امباپه روز گذشته همراه با سایر بازیکنان تعویضی فرانسه، یک بازی مقابل تیم زیر 21 ساله‌های پادربورن پشت درهای بسته، انجام داد. تنها کسی که در زمین تمرین فرانسه حضور نداشت، ادواردو کاماوینگا بود.

2047003

رسانه‌های فرانسوی اعلام کرده‌اند که او کمی ناراحتی دارد، اما مصدومیت جدی ندارد و موضوع نگران کننده‌ای نیست اما در تمرین امروز شرکت نکرد. در هر صورت او عملکرد چندان خیره کننده‌ای در رقابت‌های یورو نداشته و بعید بود در صورت در دسترس بودن هم در ترکیب اصلی قرار می‌گرفت.

یکی از برنامه‌های اصلی در تمرین امروز فرانسه شوت بازیکنان به سمت چارچوب بود. بازیکنان حاضر در ترکیب اصلی رویارویی با هلند تمرین نکردند، اما بقیه مهاجمان به اضافه بنجامین پاوارد در این بخش تمرینی حضور داشتند.

2047002

دیدگاه‌ها