کد خبر : 2050675 | 04 تیر 1403 ساعت 00:20 | 18.6K بازدید | 7 دیدگاه

بحران دفاع چپ انگلیس وخیم‎‌تر شد

کیه‌ران تریپیه که در دو بازی ابتدایی انگلیس مقابل صربستان و دانمارک در یورو 2024 با مصدومیت بازی کرده است، ممکن است در بازی بعدی سه شیرها، غایب بزرگ تیمشان باشد.

بحران دفاع چپ انگلیس وخیم‎‌تر شد

به گزارش "ورزش سه"، گرت ساوت‌گیت، سرمربی انگلیس، از ابتدای یورو درگیر مصدومیت لوک شاو، تنها مدافع چپ طبیعی تیمش، بوده است. او مجبور شده از تریپیه به عنوان مدافع چپ استفاده کند. با این حال، طبق گزارش تلگراف، مدافع نیوکاسل یونایتد با تحمل درد بازی کرده است و ممکن است با توجه به اینکه شاو همچنان به تنهایی تمرین می‌کند و هدف او بازگشت برای مرحله حذفی است، همچنان به این کار ادامه دهد.

بر اساس این گزارش، تریپیه از ناحیه ساق پا دچار مصدومیت است، اگرچه مشخص نیست که آیا این همان مشکلی است که باعث شد او انتهای فصل را برای نیوکاسل از دست بدهد. همچنین مشخص نیست که آیا او دوباره بتواند در بازی نهایی مرحله گروهی مقابل اسلوونی برای سه شیرها به میدان برود. اگر وضعیت این بازیکن 33 ساله بدتر شود، ساوت‌گیت ممکن است با بحران در پست دفاع چپ مواجه شود، چرا که تاریخ بازگشت شاو هنوز مشخص نیست. ازری کونسا، مدافع استون ویلا، با توجه به عملکرد خوبش در تمرینات، گزینه جانشینی تریپیه در مقابل اسلوونی است.

2047090

به دلیل عملکرد ضعیف انگلیس، ساوت‌گیت نتوانست به تریپیه استراحت دهد. تریپیه همچنین در بازی مقابل صربستان که اولین بازی 90 دقیقه‌ای او از زمان شکست 4-1 مقابل آرسنال در 25 فوریه بود، برای کاهش گرفتگی عضلات، آبِ خیارشور مصرف کرده بود.

این احتمال وجود دارد که تریپیه در شروع بازی مقابل اسلوونی در تاریخ 26 ژوئن استراحت کند، اما اگر جانشین او عملکرد خوبی نداشته باشد، ممکن است در اواخر بازی به میدان برود.

دیدگاه‌ها