کد خبر : 2050679 | 04 تیر 1403 ساعت 07:00 | 31.8K بازدید | 28 دیدگاه

وار علیه تساوی کولاب مقابل استقلال تاجیکستان؛

شکست جنجالی مربی ایرانی مقابل استقلال تاجیکستان

روشن کولاب با سرمربی ایرانی خود شب عجیبی را با اتفاقات داوری مقابل استقلال تاجیکستان تجربه کرد.

شکست جنجالی مربی ایرانی مقابل استقلال تاجیکستان

به گزارش "ورزش سه"، تیم فوتبال روشن کولاب که با هدایت علی نظرزاده مربی ایرانی خود در رده چهارم لیگ تاجیکستان قرار دارد، امروز در ورزشگاه خانگی خود میزبان استقلال صدرنشین در لیگ این کشور بود.

نیمه اول این دیدار با وجود حملات زیاد روشن کولاب و چندین شانس استقلال در نهایت با تساوی بدون گل به پايان رسيد اما نیمه دوم با گل زودهنگام استقلالی‌ها در دقیقه ۴۶ با هیجان بیشتری دنبال شد.

روشن کولاب در ادامه برای رسیدن به گل تساوی تلاش زیادی کرد و با وجود اخراج دقیقه ۸۸ بازیکن خود باز هم دست از حمله برنداشت. این تیم با تعویض‌های هجومی نظرزاده همچنان برای رسیدن به گل تساوی تلاش کرد و در نهایت نیز در دقیقه ۹۷ توانست با توپ‌ربایی داور را مجاب به یک اخراجی برای استقلال و اعلام یک ضربه پنالتی کند.

2047107

جنجال بازی لحظاتی بعد در تماس اتاق VAR با داور کلید خورد؛ جایی که داور برای بازبینی صحنه کنار زمین رفت و برخلاف تصور در تصمیم‌گیری بر روی صحنه پنالتی، ناگهان برخورد ساده ماقابل بازیکن کولاب و استقلال را خطا تشخیص داد تا تصمیم پنالتی را به ضربه ایستگاهی تغییر دهد.

2047112
2047111
2047110

این تصمیم ورزشگاه کولاب را در ادامه متشنج کرد خصوصا اینکه ضربه ایستگاهی اعلام شده نیز برای کولاب تبدیل به گل تساوی نشد تا اوج اعتراضات تیم میزبان در پایان بازی شکل بگیرد.

گفتنی است این دیدار آخرین دیدار نیم‌فصل اول لیگ تاجیکستان بود اما بنا به تقویم اعلامی فدراسیون، لیگ پس از برگزاری اولین دیدار از دور برگشت به تعطیلات نیم‌فصل خواهد رفت.

دیدگاه‌ها