کد خبر : 2050701 | 04 تیر 1403 ساعت 09:18 | 69.7K بازدید | 61 دیدگاه

بردیا سعادت در یزد؛

رسمی: شهداب برای آسیا بمب منفجر کرد

بردیا سعادت برای حضور در جام باشگاه‌های آسیا به شهداب یزد پیوست.

رسمی: شهداب برای آسیا بمب منفجر کرد

به گزارش "ورزش سه"، با اعلام باشگاه شهداب یزد و پس از مذاکرات انجام شده و با تایید مدیریت باشگاه بردیا سعادت قطر پاسور ۲۳ ساله ارومیه‌ای والیبال ایران که یکی از ستاره‌های چند سال اخیر والیبال کشور بوده، برای حضور در رقابت‌های جام باشگاه‌های والیبال آسیا 2024 که در شهریور ماه سال جاری به میزبانی باشگاه شهداب در شهر یزد برگزار خواهد شد به عضویت تیم والیبال شهداب درآمد تا بلندقامتان شهدابی را در رسیدن به اهداف خود در این رقابت‌ها همراهی کند.

لازم به ذکر است بردیا سعادت  به علت مصدومیت جزئی تیم ملی ایران را در مسابقات VNL امسال همراهی نکرد که نبود او به طور محسوسی کاملا قابل لمس بود اما درحال حاضر مصدومیت او به طور کامل برطرف شده است و مشکلی برای حضور از ابتدا در تمرینات تیم والیبال شهداب یزد ندارد.

2047164

بردیا سعادت که در فصل قبل لیگ برتر ترکیه در دور مقدماتی از لحاظ امتیازآوری بهترین بازیکن بود حالا می‌تواند برای اولین بار حضور در جام باشگاه‌های آسیا را تجربه کند. شهداب یزد با این خرید بزرگ حالا به یک مدعی تمام عیار در این مسابقات تبدیل خواهد شد و هواداران خود را به کسب قهرمانی امیدوار کرده است.

دیدگاه‌ها