کد خبر : 2050807 | 04 تیر 1403 ساعت 18:23 | 66.4K بازدید | 125 دیدگاه

واکنش متقابل به احتمال جذب بیرانوند؛

شوک پورحمیدی به تراکتور: پیشنهاد از بلژیک!

دروازه‌بان تراکتور پیشنهاد جدی از بلژیک دریافت کرده و ممکن است در نقل و انتقالات تابستانی لژیونر شود.

شوک پورحمیدی به تراکتور: پیشنهاد از بلژیک!

به گزارش "ورزش سه"، در شرایطی که شایعات زیادی مبنی بر احتمال پیوستن علیرضا بیرانوند به تراکتور مطرح شده، حسین پورحمیدی تصمیم گرفته موضع سکوت را در پیش بگیرد، اما در این بین هم یک پیشنهاد بلژیکی به دست گلر سرخ پوشان تبریزی رسیده و بعید نیست با موافقت این باشگاه تصمیم به جدایی بگیرد.

پورحمیدی که سال موفقی در تراکتور پشت سر گذاشت و با بسته نگه داشتن دروازه‌اش در 18 مسابقه بیشترین کلین‌شیت را در لیگ برتر به ثبت رساند، دو فصل دیگر با سرخ پوشان تبریزی قرارداد دارد، اما پیشنهاد خارجی او شاید منجر به جدایی‌اش شود.

این دروازه‌بان 26 ساله که عملکردش در فصل اخیر موجب شد دوباره به اردوی تیم ملی دعوت شود، بدون اظهار نظر درباره احتمال حضور بیرانوند در تراکتور، منتظر واکنش باشگاه تبریزی به پیشنهاد خارجی‌اش است.

1910738

پورحمیدی طی چهار سال گذشته نمایش موفقی در چارچوب دروازه آلومینیوم اراک و تراکتور داشته ولی بعید نیست در صورت حضور یک گلر در تبریز، او هم بتواند رضایت‌نامه بگیرد و راهی بلژیک شود.

بدون تردید جدایی پورحمیدی و لژیونر شدن او می‌تواند شوک بزرگی به تراکتور وارد کند؛ به ویژه اینکه آنها هنوز با بیرانوند یا گلر دیگری برای حضور در این تیم به توافق نرسیده‌اند و ممکن است با چالش در پست گلری مواجه شوند.

دیدگاه‌ها