کد خبر : 2050834 | 05 تیر 1403 ساعت 00:32 | 16.8K بازدید | 27 دیدگاه

آلبانی ۰-۱ اسپانیا: لاروخا با تیم دوم هم می‌برد

تیم ملی اسپانیا با گل فران تورس، مقابل آلبانی به پیروزی ۱-۰ رسید.

آلبانی ۰-۱ اسپانیا: لاروخا با تیم دوم هم می‌برد

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی اسپانیا در آخرین بازی‌اش در مرحله گروهی مقابل آلبانی قرار گرفت. با توجه به قطعی بودن صعود، لوئیس دلا فوئنته از ترکیب دومش استفاده کرد و در نهایت آنها موفق شدند با گل فران تورس به پیروزی ۱-۰ دست یابند.

ویدئو: 346264

بازی را همانطور که انتظار می‌رفت اسپانیا بهتر آغاز کرد. بعد از چند حمله نصفه و نیمه، سانتر خوب ناواس به روی دروازه، با ضربه سر مرینو به بیرون رفت.


یک دقیقه بعد اما لاروخا به گل رسید. روی پاس زیبای دنی اولمو از بین مدافعان، فران تورس در محوطه جریمه به توپ رسید و به راحتی دروازه استراکوشا را باز کرد.

2047446

در دقیقه ۲۵ ضربه دنی اولمو از پشت محوطه جریمه از بالای دروازه به بیرون رفت.

حدودا ۱۰ دقیقه بعد زوبیامندی هم شانسش را امتحان‌ کرد اما ضربه این بازیکن هم راهی به دروازه نداشت.

در ادامه نیمه اول آلبانی برای زدن گل کمی جلو کشید اما در خلق موقعیت گلزنی ناموفق بود و ۴۵ دقیقه با گل تورس به پایان رسید.

در دقیقه ۴۸ خوسلو فقط چند سانتی‌متر با گلزنی فاصله داشت. جایی که ضربه او پس از سانتر گریمالدو، با اختلاف کمی به بیرون رفت.

در ادامه شاهد موقعیتی از دو تیم نبودیم و توپ در میانه میدان در جریان بود تا اینکه در دقیقه ۶۶ شوت خطرناک بروخا می‌رفت که به گل اول تبدیل شود اما رایا به خوبی آن را دفع کرد.

2047447

۱۰ دقیقه بعد نوبت به بایرامی رسید که شانسش برای گلزنی را امتحان کند اما ضربه از راه دور او که قدرت خوبی هم داشت، از کنار دروازه به بیرون رفت.

چند دقیقه بعد در محوطه جریمه آلبانی، فرصتی عالی نصیب اولمو شد اما ضربه این بازیکن را استراکوشا دفع کرد.

در دقایق پایانی دو تیم توانی برای خلق حمله نداشتند و در نهایت بازی با نتیجه ۱-۰ به اتمام رسید. با این نتیجه اسپانیا با ۹ امتیاز به‌عنوان صدرنشین صعود کرد و آلبانی قعرنشین هم با یک امتیاز حذف شد.


ترکیب اسپانیا: داوید رایا، خسوس ناواس، دنیل ویویان، آیمریک لاپورته، آلخاندرو گریمالدو، مارتین زوبیمندی، میکل مرینو، فرمین لوپز، دنی اولمو، میکل اویارزابال و خوسلو

ترکیب آلبانی: توماس استراکوشا، بالیو، آرلیند آیتی، برات دیمسیتی، ماریو میتای، یولبر رمضانی، کریستیان اصلانی، یاسر آسانی، کاظم لاچی، ندیم بایرامی و ری مانای

05 تیر 1403 ساعت 00:22

دقیقه ۹۰+۱: ضربه کات‌دار برویا با مهار فوق العاده رایا راهی کرنر شد.

04 تیر 1403 ساعت 23:56

دقیقه ۶۴: آرماندو بروخا در موقعیت تک به تک با رایا شانس باز کردن دروازه اسپانیا را داشت اما واکنش خوب سنگربان لاروخا مانع از این اتفاق شد.

04 تیر 1403 ساعت 23:49

دقیقه ۵۵: اسپانیا به حملات خودش ادامه می‌دهد اما تا این لحظه آلبانی به خوبی دفاع کرده است.

04 تیر 1403 ساعت 23:06

دقیقه ۳۴: حملات تیم ملی اسپانیا خلاقیت لازم برای زدن گل بعدی را ندارد.

04 تیر 1403 ساعت 22:44

اسپانیا ۱-۰ آلبانی (فران تورس دقیقه ۱۲): حرکت تیمی بازیکنان اسپانیا با پاسکاری متوالی آنها همراه شد و نفوذ تورس روی پاس اولمو با ضربه پای چپ فران تورس همراه شد تا شاهد به ثمر رسیدن گل نخست بازی باشیم.

ویدئو: 346255
2047409

دیدگاه‌ها