کد خبر : 2050920 | 05 تیر 1403 ساعت 12:31 | 42.3K بازدید | 60 دیدگاه

هشت دقیقه اضافه از کجا آمد؟

ادعای عجیب دالیچ: حذف ما یک توطئه بود!

زلاتکو دالیچ تساوی لحظه آخری کرواسی برابر ایتالیا را باور نداشت و گفت اعلام هشت دقیقه وقت اضافه مشکوک بود.

ادعای عجیب دالیچ: حذف ما یک توطئه بود!

به گزارش "ورزش سه"، زلاتکو دالیچ، سرمربی کرواسی، پس از بازی از عصبانیت منفجر شد و از اینکه داور هلندی دنی ماکلی 8 دقیقه وقت تلف شده اعلام کرد، گلایه داشت. در واقع گل تساوی زاکانی در دقیقه 98 به ثمر رسید تا کرواسی تقریبا از یورو 2024 حذف شود. آنها به یک معجزه برای رسیدن به یک‌هشتم نهایی نیاز دارند.

2047480

دالیچ در پایان بازی شدیدا به یوفا و فیفا تاخت: «ما کشور کوچکی هستیم با یک فدراسیون کوچک. هشت دقیقه زمان تلف شده طبیعی نبود و این قطعاً در نتیجه پایانی تأثیر داشت. نمی‌دانم داور آن هشت دقیقه را از کجا آورد؟ پنج سال است که درباره رفتار یوفا و فیفا صحبت می‌کنم، اما هیچ‌کس به حرف من گوش نداده است. من مضحکه خاص و عام شدم. بازی نمی‌توانست هشت دقیقه زمان تلف شده داشته باشد. چند خطا و وقفه در بازی برای جبران 8 دقیقه وجود داشت؟»

سرمربی کروات سپس ترجیح داد بیشتر در مورد داور صحبت نکند: «این البته بهانه تساوی نمی‌شود. مقابل آلبانی همه چیز در دستانمان بود و همینطور برابر ایتالیا. دو پنالتی داشتیم و آنها را از دست دادیم. اما متاسفم از اینکه کسی به ما احترام نمی‌گذارد و این آزارم می‌دهد. انگار قرار نبود امسال نتیجه بگیریم. هواداران ولی دوباره ظاهر شدند و صد هزار کروات به آلمان آمدند. باید تشکر کنم و ما به آنها افتخار می‌کنیم. در دقیقه 98 نمی‌توان چنین گلی را دریافت کرد، در صورت لزوم باید توپ را حفظ می‌کردیم. متاسفم.»

دیدگاه‌ها