کد خبر : 2050923 | 05 تیر 1403 ساعت 12:41 | 145.6K بازدید | 144 دیدگاه

با انتشار اطلاعیه‌ای در رسانه باشگاه

استارت رسمی استقلال در بازار نقل‌و‌انتقالات

باشگاه استقلال به صورت رسمی اعلام کرد که کار تمدید قرارداد و جذب بازیکنان جدید آغاز خواهد شد.

استارت رسمی استقلال در بازار نقل‌و‌انتقالات

به گزارش "ورزش سه"، پس از انتشار تصویری از جواد نکونام در کنار احمد شهریاری، نماینده هلدینگ خلیج فارس در رسانه‌های رسمی استقلال، شایعات مربوط به جدایی سرمربی آبی‌ها تکذیب شد تا بدین صورت مشخص شود که نکو فصل بعد را نیز روی نیمکت تیم خواهد نشست.

در این روزها، هواداران استقلال بابت عدم فعالیت تیم در بازار نقل و انتقالات معترض بودند و در شرایطی که قرارداد دوازده بازیکن تیم به پایان رسیده، خبری از تمدید با ستاره‌های مدنظر کادرفنی نبوده است.

حالا و طی خبری که در رسانه رسمی باشگاه استقلال منتشر شد، آبی‌ها وعده دادند تا مذاکرات جهت حفظ ستاره‌هایی که با تیم قرارداد ندارند و همچنین نفراتی که مدنظر کادرفنی است را آغاز کنند.

در متن این اطلاعیه آمده است:

پس از وقفه‌ای کوتاه، مذاکرات جهت انعقاد قرارداد با برخی از بازیکنان فصل گذشته‌ باشگاه که قراردادشان به پایان رسیده، تعدادی از بازیکنان مؤثر لیگ برتر و همچنین بازیکنان خارجی که در لیست سرمربی محترم باشگاه آقای نکونام قرار داشتند، ادامه یافته است.

باشگاه استقلال ضمن ابراز احترام به هواداران پرشور خود، به اطلاع ‌می‌رساند که در طی مدت زمان رسمی تعیین شده برای نقل و انتقالات، گزارش اقدامات صورت گرفته در این خصوص به اطلاع هواداران عزیز باشگاه بزرگ استقلال خواهد رسید.

بدیهی است، باشگاه با درک خواسته‌ هواداران چند ده میلیونی خود، به دنبال حضوری پرقدرت در مسابقات فصل آتی لیگ برتر، جام حذفی و لیگ نخبگان آسیا بوده و جهت نیل به این هدف، همچون گذشته نیازمند حمایت و همدلی بی‌وقفه شما هواداران گرامی است.

دیدگاه‌ها