کد خبر : 2050937 | 05 تیر 1403 ساعت 14:01 | 20.7K بازدید | 54 دیدگاه

تمجید ویژه ستاره تیم ملی از قلعه‌نویی

مهدی طارمی در مورد قدرت مدیریتی امیر قلعه‌نویی صحبت کرد.

تمجید ویژه ستاره تیم ملی از قلعه‌نویی

به گزارش "ورزش سه"، مهدی طارمی، ستاره تیم ملی ایران در بخشی از مصاحبه خود با برنامه فوتبال برتر در مورد اتفاقات بازی ازبکستان که با تساوی به پایان رسید و همچنین قدرت مدیریتی امیر قلعه‌نویی صحبت کرد.

طارمی در مورد بازی ازبکستان گفت: بیشتر غرور بازیکن‌ها بود که باعث شد چنین اتفاقی در نیمه دوم بیفتد. توپ دست ما بود و مسلط بودیم، دو تا زدیم و ازبکستان موقعیت نداشت، ولی غرور باعث شد نتیجه برگردد و بازی مساوی شود.

او راجع به مدیریت تیم ملی توسط قلعه نویی گفت: امیرخان یک مدلی هستند که از نظر مدیریتی قوی هستند و سعی می‌کنند بازیکن‌ها را بیشتر مدیریت کنند‌. شما وقتی بازیکن بزرگ دارید نیاز نیست چیزی را توضیح دهید، باید مدیریت کنید و این مهم است که چه‌جوری چینش را انجام بدهی که تیم موفق شود. این موضوع برای ایشان حُسن است و به خاطر این سال‌ها در این فوتبال توانسته موفق شود. این مدیریت باعث شده خیلی خوب تیم را جمع و مدیریت کند و برای بازی‌ها آماده کند.

او در مورد نگاه قلعه‌نویی به کمک‌هایش عنوان کرد: ما روز اول گفتیم کمک‌های امیرخان و گفتند نه، همکارانم هستند. این جمله خیلی به دلم نشست. همیشه می‌گوید همکاریم. کمک اول ایشان به زعم ما را می‌گوید همکار. کمک‌های او جوان و باتجربه هستند و میکس این‌ها به مدیریت امیرخان کمک می‌کند.

دیدگاه‌ها