کد خبر : 2050943 | 05 تیر 1403 ساعت 14:18 | 7.3K بازدید | 27 دیدگاه

بودجه مورد نظر نویدکیا تصویب می‌شود؟

محرم تا دوشنبه منتظر مس رفسنجان می‌ماند

محرم نویدکیا امیدوار است تا اواسط هفته آینده بودجه مد نظرش توسط مسئولان شرکت مس به تصویب برسد.

محرم تا دوشنبه منتظر مس رفسنجان می‌ماند

به گزارش "ورزش سه"، ماجرای تمدید قرارداد محرم نویدکیا با مس رفسنجان یکی از بحث‌های پرحاشیه فوتبال به شمار می‌رود؛ مسئولان مس پیشنهاد تمدید را به نویدکیا ارائه کردند اما این سرمربی جوان ادامه همکاری را به تامین بودجه مد نظرش برای فصل آینده از سوی شرکت مس کرده است.

در این خصوص مدیران باشگاه مس رفسنجان در جلساتی که با مسئولان شرکت مس داشته‌اند، در تلاش هستند تا بودجه مد نظر نویدکیا را برای فصل جدید تصویب کنند اما هنوز در این راستا اتفاق جدیدی رخ نداده است.

در این‌باره مدیران باشگاه مس امیدوارند تا اواسط هفته آینده بتوانند در بحث بودجه مد نظر نویدکیا به نتیجه برسند و تاییدیه این بودجه را از شرکت مس بگیرند. قرار است اوایل هفته بعد جلساتی در این خصوص در شرکت مس برگزار شود و به همین خاطر مدیران مس هم از نویدکیا تا دوشنبه هفته بعد مهلت خواسته‌اند تا بتوانند اقدامات لازم را انجام بدهند.

بر این اساس نویدکیا تا اواسط هفته بعد برای مس رفسنجان صبر می‌کند اما با توجه به پیشنهادهایی که از برخی تیم های دیگر دریافت کرده، در صورت محقق نشدن خواسته‌هایش با باشگاه‌های خواهانش وارد مذاکره خواهد شد.

باید منتظر ماند و دید آیا نویدکیا با مس رفسنجان برای لیگ بیست و چهارم به توافق خواهد رسید یا او را در فصل جدید روی نیمکت تیم دیگری خواهیم دید.

دیدگاه‌ها