کد خبر : 2050985 | 05 تیر 1403 ساعت 18:41 | 31.1K بازدید | 29 دیدگاه

بمب جدید در اهواز؛ آنها تیم زنان می‌خواهند؛

بعد از جذب یحیی: فولاد به دنبال آسیایی شدن!

بر اساس اعلام منابع آگاه، فولاد خوزستان به طور جدی به دنبال تشکیل تیم زنان این باشگاه است تا مانعی برای آسیایی شدن نداشته باشد!

بعد از جذب یحیی: فولاد به دنبال آسیایی شدن!

به گزارش "ورزش سه"، با الزام شدن تشکیل تیم زنان برای همه باشگاه‌هایی که خواستار دریافت مجوز حرفه‌ای و حضور در مسابقات آسیایی هستند؛ حالا تیم‌های مدعی نظیر پرسپولیس، استقلال، تراکتور، گل‌گهر و ... به دنبال تشکیل تیم زنان خود هستند اما بر اساس آنچه سازمان لیگ به خبرنگار ما می‌گوید، علی‌رغم عزم جدی این باشگاه‌ها و ملزم بودن به انجام این‌ کار، هنوز هیچکدام از این تیم‌ها درخواست رسمی به سازمان لیگ ارسال نکرده‌اند.

اما در میان باشگاه‌هایی که به دنبال تشکیل تیم زنان خود هستند؛ فولاد خوزستان مذاکرات جدی خود را برای خرید امتیاز یک تیم لیگ برتری آغاز کرده است. فولادی‌ها که با جذب یحیی گل‌محمدی، خیلی زود تکلیف نیمکت خود را برای حضور در لیگ بیست و چهارم مشخص کردند؛ شانس خود را برای آسیایی شدن در فصل آتی زیاد می‌دانند و به همین دلیل می‌خواهند با راه‌اندازی تیم زنان خود، مانعی برای کسب مجوز حرفه‌ای نداشته باشند.

گفتنی است که از میان 16 تیم حاضر در لیگ بیست و سوم، فقط سپاهان، ملوان و پیکان تهران در لیگ برتر زنان هم حضور داشتند و 13 تیم دیگر حالا باید اقدامات لازم را در این خصوص انجام دهند.

دیدگاه‌ها