کد خبر : 2051004 | 05 تیر 1403 ساعت 20:30 | 15.4K بازدید | 9 دیدگاه

سرمربی چک برای ستاره ترکیه سنگ تمام گذاشت

ایوان هاشک، سرمربی جمهوری چک، با تمجید از هاکان چالهان اوغلو، او را موتور تیم ملی ترکیه می‌بیند که در زمین این تیم را کنترل می‌کند.

سرمربی چک برای ستاره ترکیه سنگ تمام گذاشت

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی فوتبال جمهوری چک در بازی پایانی دور گروهی یورو 2024 فرداشب باید به مصاف ترکیه برود.

چک رقابت‌ها را با شکست مقابل پرتغال آغاز کرد و در بازی مقابل مقابل گرجستان به تساوی دست پیدا کرد تا در بازی پایانی برای صعود تنها به برد مقابل ترکیه نیاز داشته باشد.

ایوان هاشک، سرمربی چک، درباره بازی فردا گفت: "خوشحالم که تقریباً همه بازیکنانم را برای بازی آماده کرده‌ام. انرژی مثبتی از تیم دریافت می‌کنم، حتی این انرژی را از بازیکنانی که خیلی بازی نکرده‌اند، می‌بینم. بازیکنانی که خیلی بازی نکرده‌اند یکی دیگر از دلایلی هستند که می‌خواهم به خاطر آن‌ها به دور بعدی صعود کنیم تا بتوانیم به آن‌ها فرصت دیگری برای بازی بدهیم."

2047654

پاتریک شیک؟

پاتریک شیک بهترین گلزن ماست، اما اگر او نتواند بازی کند، مطمئنم که بقیه برای بازی کردن در نقش او تلاش خواهند کرد.

ترکیه؟

ترکیه کیفیت فردی فوق العاده‌ای دارد. آن‌ها با سرمربی جدید ایتالیایی خود رویکرد تاکتیکی و نظم بیشتری به این کیفیت اضافه کرده‌اند. برخی از بازیکنان آن‌ها برای باشگاه‌های مطرح جهان بازی می‌کنند. انتظار دارم که آن‌ها با چهار مدافع بازی کنند، اما احتمالا دارد که با یک دفاع پنج نفره هم رو به رو شویم.

هاکان چالهان اوغلو؟

او موتور تیم است: بازی‌سازی که بازی و سرعت آن را کنترل می‌کند و تصمیم می‌گیرد که کل تیم چه کاری انجام دهد. او یکی از بازیکنان کلیدی ترکیه است: یک فوتبالیست در سطح جهانی.

دیدگاه‌ها