کد خبر : 2051007 | 06 تیر 1403 ساعت 03:00 | 7K بازدید | 0 دیدگاه

سایپا برای صعود به لیگ برتر بسته می‌شود

قهرمان سابق به امید بازگشت با مرد وفادار

ابراهیم صادقی دوباره در قامت سرمربی سایپا فعالیت می‌کند؛ او اینبار به دنبال صعود به لیگ برتر است.

قهرمان سابق به امید بازگشت با مرد وفادار

به گزارش "ورزش سه"، سایپای تهران که چند سالی است در لیگ دسته اول حضور دارد و با وجود تلاش‌های صورت گرفته شانسی برای بازگشت به لیگ برتر پیدا نکرده است. نارنجی‌پوشان فوتبال ایران که سابقه قهرمانی در رقابت‌های لیگ برتر را هم دارند، طی 4 فصل گذشته در لیگ یک حضور داشتند و حالا با بازگرداندن مرد وفادار باشگاه خود به دنبال موفقیت دوباره هستند.

مدیران سایپا بعد از رفت و آمد مربیان مختلف و عدم صعود به لیگ برتر، حالا برای تحقق این رویا دست روی مرد وفادار باشگاه خود گذاشتند.

2047656

ابراهیم صادقی که سال‌ها در قامت کاپیتان سایپا فعالیت می‌کرد و مدتی به عنوان سرمربی هم در لیگ برتر این تیم را هدایت کرد، طی سال‌های گذشته به عنوان دستیار محمد ربیعی در مس رفسنجان و ذوب‌آهن کار کرد و حالا دوباره به عنوان سرمربی نارنجی پوشان برگزیده شده است.

قرارداد صادقی و سایپا روز جمعه به طور رسمی امضا شد و این سرمربی کارش را در تیمی که به آن علاقه دارد، ادامه می‌دهد. صادقی با رویای برگرداندن سایپا به لیگ برتر هدایت این تیم را برعهده گرفته و بی شک برای این موفقیت تلاش خود را خواهد کرد.

سایپایی‌ها فعالیت‌های نقل و انتقالات خود را زیر نظر صادقی شروع کردند و به زودی تمرینات خود را نیز استارت می‌زنند تا برای قهرمانی در لیگ یک و صعود به لیگ برتر تلاش کنند.

دیدگاه‌ها