کد خبر : 2051028 | 05 تیر 1403 ساعت 22:00 | 40.6K بازدید | 130 دیدگاه

وینیسیوس: هواداران برزیل انتظار بی‌جا دارند!

وینیسیوس جونیور پس از تساوی ناامید کننده مقابل کاستاریکا در افتتاحیه کوپا آمریکا، با لحنی سرخورده به هواداران برزیلی کنایه زد که انتظارات زیادی دارند.

وینیسیوس: هواداران برزیل انتظار بی‌جا دارند!

به گزارش "ورزش سه"، ستارگان تیم ملی برزیل در دیدار مقابل کاستاریکا در گروه D که در لس آنجلس برگزار شد، تنها به تساوی بدون گل رضایت دادند. علی‌رغم حضور خط حمله‌ای درخشان با حضور ستارگان رئال مادرید، وینیسیوس جونیور و رودریگو، سلسائو در برابر دفاع مستحکم کاستاریکا به مشکل برخورد و تنها از 19 ضربه، 3 ضربه در چارچوب داشت.

با وجود غیبت نیمار، بهترین گلزن تاریخ این تیم که دوران مصدومیت را سپری می‌کند، هواداران برزیل پس از فصل درخشان وینیسیوس در رئال مادرید، امیدهای زیادی به این تیم داشتند. با این حال، وینیسیوس از هواداران خواسته تا نسبت به پیشرفت تیم صبور باشند و همزمان از هم تیمی‌هایش خواسته تا در بازی‌های بعدی تمام تلاش خود را به کار گیرند.

2047711

وینیسیوس به خبرنگاران گفت: «هر بار که برای تیم ملی به میدان می‌روم، سه یا چهار بازیکن من را مارک کرده‌اند.»

«سرمربی جدید، بازیکنان جدید، همه چیز به زمان نیاز دارد. هواداران ما می‌خواهند همه چیز به سرعت انجام شود، اما ما قدم به قدم پیش می‌رویم. در بازی بعدی مطمئن هستم که عملکرد بسیار بهتری خواهیم داشت، زیرا حالا شرایط مسابقات، زمین، و داورها را درک کرده‌ایم. می‌دانیم که می‌توانیم بهتر شویم، باید بهتر شویم. من هم می‌دانم که چه کاری می‌توانم برای تیمم انجام دهم و پیشرفت کنم.»

دوریوال جونیور، سرمربی تیم، با عدم گلزنی برزیل، با یک معضل تاکتیکی روبرو شد. او در نهایت وینیسیوس جونیور را در دقیقه 71 با اندریک تعویض کرد، اما این حرکت نتیجه مطلوب را به همراه نداشت. دوریوال توضیح داد: "ما با او [وینیسیوس] در جناحین تلاش کردیم و موفق نشدیم." "بعد او را به داخل زمین آوردیم و نتوانستیم راهی برای نفوذ پیدا کنیم... او به شدت تحت مراقبت بود."

دوریوال همچنین در همان زمان ساوو را به جای رافینیا وارد زمین کرد، اما مشکلات تهاجمی برزیل ادامه داشت. دوریوال خاطرنشان کرد: «ما باید راه حلی پیدا می‌کردیم. سعی کردم تغییری ایجاد کنم. ما چندین راه حل را امتحان کردیم و چند موقعیت ایجاد شد، اما در نهایت در ضربات نهایی ناموفق بودیم.»

بازی بعدی برزیل مقابل پاراگوئه که با نتیجه 2-1 مقابل کلمبیا شکست خورد، فرصتی برای جبران است. این تیم برای صعود در مسابقات باید بر ناکارآمدی خط حمله خود غلبه کند و راهی برای تبدیل موقعیت‌هایش به گل پیدا کند.

دیدگاه‌ها