کد خبر : 2051035 | 05 تیر 1403 ساعت 22:26 | 9K بازدید | 5 دیدگاه

سرمربی لهستان: افسوس که باید آلمان را ترک کنیم!

میکال پیوبیرز، سرمربی تیم ملی لهستان، می‌گوید تیمش برای صعود به مرحله حذفی آماده بوده و حیف است که آنها باید آلمان را ترک کنند.

سرمربی لهستان: افسوس که باید آلمان را ترک کنیم!

به گزارش "ورزش سه"، پس از پایان دیدار هفته آخر دور گروهی یورو ۲۰۲۴ بین تیم‌های لهستان و فرانسه که با تساوی ۱-۱ به پایان رسید، میکال پیوبیرز، سرمربی تیم ملی لهستان، در کنفرانس خبری حضور یافت و درباره عملکرد تیمش و آینده فوتبال لهستان صحبت کرد.

پیوبیرز در خصوص سبک پنالتی زدن رابرت لواندوفسکی اظهار داشت: «مهم نیست که او چگونه پنالتی می‌زند. او در تمرینات به‌طور مستمر این ضربات را تمرین می‌کند. نمی‌توان به بازیکنی که ۶۰۰ گل به ثمر رسانده، گفت که چگونه گلزنی کند.»

سرمربی لهستان همچنین درباره ساختن تیمی برای آینده گفت: «این تورنمنت برای ما بسیار سخت بود. ما قصد داشتیم مدت بیشتری بمانیم و برای آن آماده بودیم. بازی خوبی ارائه دادیم و نمایش خوبی داشتیم، علی‌رغم اینکه هوا بسیار گرم بود و به سختی می‌شد نفس کشید.»

وی ادامه داد: «می‌خواهم از هواداران تشکر کنم که با وجود حذف ما، امروز به ورزشگاه آمدند. ما تا آخرین لحظه جنگیدیم و لحظات خوبی داشتیم. این همان نوع فوتبالی است که می‌خواهم بازی کنیم. از بازیکنان نیز به خاطر تلاش‌شان تشکر می‌کنم حیف شد که نتوانستیم به مرحله بعدی صعود کنیم. افسوس که باید آلمان را ترک کنیم.»

2047719

دیدگاه‌ها