کد خبر : 2051037 | 05 تیر 1403 ساعت 22:33 | 19K بازدید | 5 دیدگاه

فرانسیسکو کونسیسائو:

گل به چک بهترین لحظه دوران حرفه‌ای من بود

فرانسیسکو کونسیسائو، ستاره جوان پرتغال، گلزنی در بازی مقابل جمهوری چک را به عنوان بهترین گل دوران حرفه‌ای خود انتخاب کرده است.

گل به چک بهترین لحظه دوران حرفه‌ای من بود

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی فوتبال پرتغال آخرین بازی مرحله گروهی یورو 2024 را مقابل گرجستان برگزار می‌کند.

پرتغال پس از برتری مقابل گرجستان و ترکیه صدرنشین گروه است و از قبل صعودش به دور حذفی تایید شده است. پرتغال در بازی ابتدایی با گل دقیقه پایانی فرانسیسکو کونسیسائو برنده شد و این ستاره جوان نام خودش را برای علاقه مندانی به فوتبال شناخته‌تر کرد.

مهاجم جوان پورتو درباره گل دقایق پایانی خود مقابل چک گفت: "چنین لحظاتی منحصر به فرد هستند. من به طور خاص در آن بازی این حس را تجربه کردم چون به نظرم ملی پوش بودن امتیاز بسیار بزرگی است. آن گل چون در کسب سه امتیاز تعیین کننده بود، لحظه خاصی در دوران حرفه‌ای من است.

2047721

احتمال تغییرات ترکیب پرتغال مقابل گرجستان؟

ما فقط 11 بازیکن نیستیم، ما یک تیم 26 نفره هستیم. همه ما می‌توانیم به تیم ملی کمک کنیم و این نشان می‌دهد که تیم یکدستی داریم. حتی بازیکنانی که به عنوان تعویضی وارد زمین می‌شوند تاثیرگذار بوده‌اند. مربی به تمام بازیکنان اعتماد دارد و سخت‌ترین کار انتخاب ترکیب اصلی است چون همه آماده هستند تا فیکس باشند.

یورو 2024؟

حضور در تیم ملی پرتغال اوج کار هر بازیکنی است. من آن جاه طلبی و آرزوی بزرگ برای کمک به کشورم و اینکه یکی از 26 نفری باشم که در یورو بازی می‌کنند را داشتم. برای من این یک رویا بود که می‌دانم فقط با تلاش و فداکاری زیاد ممکن است. خیلی خوشحالم و امیدوارم بتوانم به تیم ملی کمک کنم.

شانس قهرمانی؟

ما قهرمانی را ​​اول از همه برای تمام خانواده‌های پرتغالی می‌خواهیم. این را می‌دانیم بازیکنانی داریم که اسطوره هستند و تاریخ سازی کرده‌اند و اکنون اینجا هستند تا به ما کمک کنند. این همان چیزی است که ما به آن امیدواریم. فکر می‌کنم که ترکیبی از بازیکنان جوان و با تجربه به پرتغالی در این مسیر کمک زیادی می‌کند.

دیدگاه‌ها