کد خبر : 2051041 | 05 تیر 1403 ساعت 22:50 | 40.6K بازدید | 27 دیدگاه

رانگنیک: به احترام بازیکنانم کلاه از سر بردارید!

رالف رانگنیک، سرمربی تیم ملی اتریش، می‌گوید عملکرد بازیکنانش در بازی مقابل هلند دیدنی و قابل احترام است.

رانگنیک: به احترام بازیکنانم کلاه از سر بردارید!

به گزارش "ورزش سه"، رالف رانگنیک با هدایت تیم ملی اتریش به یکی از شگفتی سازان یورو 2024 تبدیل شد و به عنوان صدرنشین گروه F به مصاف مرحله حذفی صعود کرد.

تیم ملی اتریش امشب در بازی پایانی مرحله گروهی به مصاف هلند رفت و با نتیجه 3-2 برنده شد تا با وجود تساوی فرانسه مقابل لهستان، به عنوان صدرنشین معرفی شود.

رالف رانگنیک درباره عملکرد تیمش گفت:‌"فکر می‌کنم با توجه به تمام بازی، در پایان شایسته این پیروزی بودیم. به طور کلی، ما اراده بیشتری برای پیروزی داشتیم و انرژی فوق العاده‌ای در زمین نشان دادیم که می‌توانستید در هر لحظه از مسابقه آن را احساس کنید. نحوه واکنش ما به گل‌هایی که خوردیم، اینکه خسته نشدیم، به سبک بازی خود وفادار ماندیم و مدام به دنبال موقعیت‌های خوب بودیم، عالی بود.

2047725

صدرنشینی؟

این باورنکردنی است که در صدر گروهی قرار بگیریم که بر اساس ضرایب یوفا سخت‌ترین گروه ممکن بود. ما با یک گل به خودی مقابل فرانسه بازی را شروع کردیم، با تمام فشارهایی که برای پیروزی مقابل لهستان بر ما وارد می‌شد، کنار آمدیم و سپس به عنوان صدرنشین گروه، کار بسیار ویژه‌ای انجام دادیم.

عملکرد بازیکنان؟

آن‌ها باید به انجام کاری که در همین بازی دیدیم، به وضوح ادامه دهند. این بازی به ما نشان داد وقتی بازیکنانی که غیرقابل جایگزین هستند، در ترکیب اصلی حضور ندارند، چه بازیکنانی روی نیمکت داریم. وقتی به عملکرد بازیکنان در ترکیب نگاه می‌کنید، باید به احترام آن‌ها کلاه از سر بردارید.

دیدگاه‌ها