کد خبر : 2051071 | 06 تیر 1403 ساعت 01:32 | 151.6K بازدید | 97 دیدگاه

ویدئوی وایرال شده از خشم ستاره فرانسه

توهین امباپه به لواندوفسکی بعد از یک ضربه!

ویدئویی قابل توجه از توهین کیلیان امباپه به رابرت لواندوفسکی بابت ضربه زدن به صورتش، در شبکه‌های اجتماعی وایرال شده است.

توهین امباپه به لواندوفسکی بعد از یک ضربه!

به گزارش "ورزش سه"، در بازی بین تیم‌های فرانسه و لهستان در هفته سوم دوره گروهی یورو ۲۰۲۴، اتفاقات جالبی رخ داد که باعث شد تا ویدیوها و عکس‌هایی از آن به سرعت در فضای مجازی ویرال شود.

در دقایق پایانی بازی و پس از گل مساوی لواندوفسکی برای لهستان، یک اختلاف بین او و کیلیان امباپه به وجود آمد. در این ویدئو، این دو بازیکن در صحنه‌ای در حال جدال بر سر توپ هستند که دست لواندوفسکی به صورت امباپه برخورد می‌کند. ستاره رئال مادرید پس از این برخورد به شدت از لواندوفسکی عصبانی می‌شود و ماسکش را درمی‌آورد. بر اساس ویدئو‌های منتشرشده، او لواندوفسکی را «این عوضی» می‌خواند و به او توهین می‌کند.

قبل از این بازی، لواندوفسکی با اظهاراتی که به نظر برخی به عنوان تحریک تفسیر شد، به امباپه هشدار داده بود که استفاده از ماسک ممکن است سرعت بازی او را کاهش دهد.

درگیری امشب در دقیقه ۸۷ اتفاق افتاد و واکنش‌های مختلفی را از جانب رسانه‌ها و طرفداران به دنبال داشته است.

2047804

لواندوفسکی قبلا درباره ماسک زدن امباپه گفته بود: «وقتی در گذشته برای چند بازی مجبور شدم ماسک بزنم، وضعیت خیلی خوب نبود. خیلی آزاردهنده است مخصوصا اینکه در محوطه جریمه مشکلات زیادی داشتم. این یک چالش جدی است و اصلا خوب نیست، اما البته سلامت یک بازیکن مهمتر است. من او را درک می‌کنم اما ماسک ممکن است او را در بازی کند کند.»

نکته جالب اینجاست که کیلیان امباپه که به تازگی به رئال مادرید پیوسته، در فصل ۲۵-۲۰۲۴ بارها مقابل رابرت لواندوفسکی قرار خواهد گرفت و به‌نظر می‌رسد که رقابت این دو ستاره رئال و بارسا، از همین الان آغاز شده است.

2047802
2047801
پس از این درگیری و حاشیه‌های ایجادشده، دو بازیکن در پایان بازی، همدیگر را در آغوش گرفتند و به نوعی به اختلافات پایان دادند.

دیدگاه‌ها