کد خبر : 2051103 | 06 تیر 1403 ساعت 10:46 | 13.1K بازدید | 8 دیدگاه

جادوگر فنلاندی در لهستان تیم گرفت

توماس ساملوو هدایت تیم آسکو روسوریا در لیگ لهستان را بر عهده گرفت.

جادوگر فنلاندی در لهستان تیم گرفت

به گزارش "ورزش سه"، توماس ساملوو، سرمربی معتبر والیبال، بار دیگر به لیگ والیبال لهستان بازگشته و این بار هدایت تیم آسکو روسوریا را بر عهده گرفته است. ساملوو که فصل گذشته در میانه فصل از سمت خود در تیم زاکسا برکنار شده بود، حالا فرصتی جدید برای نشان دادن توانایی‌های خود در یکی از رقابتی‌ترین لیگ‌های والیبال جهان دارد.

ساملوو اخیراً با انجام یک کار بزرگ و تاریخی، تیم ملی والیبال کانادا را از طریق مسابقات انتخابی به المپیک پاریس رساند. این موفقیت بزرگ نشان‌دهنده توانایی بالای او در هدایت تیم‌ها به سوی اهداف بزرگ و دشوار است. تیم کانادا تحت هدایت ساملوو در مسابقات لیگ ملت‌های والیبال نیز درخششی چشمگیر داشت و توانست به مرحله یک چهارم نهایی این رقابت‌ها راه یابد. حالا کانادا باید در این مرحله حساس به مصاف تیم قدرتمند ژاپن برود، مسابقه‌ای که بدون شک به شدت جذاب و پرهیجان خواهد بود.

عملکرد درخشان ساملوو در تیم ملی کانادا توجهات زیادی را به خود جلب کرده و بازگشت او به لیگ لهستان، انتظارات بالایی را در میان طرفداران آسکو روسوریا ایجاد کرده است. هواداران این تیم امیدوارند که او بتواند با تیم آسکو روسوریا نیز موفقیت‌های چشمگیری کسب کند و این تیم را به مراحل بالاتر رقابت‌های لیگ برساند. ساملوو با تجربه و تخصص خود، پتانسیل زیادی برای تقویت و پیشرفت تیم آسکو روسوریا دارد و باید دید که آیا می‌تواند به این تیم کمک کند تا به یکی از مدعیان اصلی لیگ والیبال لهستان تبدیل شود یا خیر.

دیدگاه‌ها