کد خبر : 2051117 | 06 تیر 1403 ساعت 11:53 | 39.9K بازدید | 64 دیدگاه

حمله دوباره پینتینیو به وینی

وینیسیوس دلقکه، پای حرفی که زدم هستم!

بازیکن سابق تیم ملی برزیل که سال‌هاست در اسپانیا اقامت دارد، بار دیگر به وینیسیوس انتقاد کرد.

وینیسیوس دلقکه، پای حرفی که زدم هستم!

به گزارش "ورزش سه"، دو روز پیش انتشار یک مصاحبه از پینتینیو بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های اسپانیا و برزیل داشت. در بحبوحه کوپا آمه‌ریکا، پینتینیو که در کوپا 1979 بازیکن تیم ملی برزیل بود شدیدا به وینیسیوس تاخت و او را دلقک خطاب کرد.

2047871

او به فلش اسکور گفت: «من به شدت از وینیسیوس انتقاد دارم. او بازیکنی است که فلامینگو را ترک کرد، به رئال رفت و مردم از او حمایت کردند. اما سپس موضوع نژادپرستی شروع شد. من 44 سال است که در اسپانیا هستم و هرگز به من توهین نژادپرستانه نکرده‌اند. اتفاقی که می‌افتد این است که او یک بازیکن تحریک کننده و دلقک است که روی اعصاب هواداران رقیب راه می‌رود. کاری که باید انجام دهد این است که خودش را وقف فوتبال کند.»

بعد از انتقادات شدیدی که در برزیل و اسپانیا از او شد، دیشب پینتینیو از خود دفاع کرد و به رادیو مارکا گفت: «من به وینیسیوس گفتم دلقک و پای حرفم هستم. کسانی که به من حمله کردند، جوانانی کم سن و سال هستند ولی همه آنهایی که فوتبال را خوب می‌شناسند، حرف من را تایید کردند. وینیسیوس بازیکنان و هواداران رقیب را تحریک می‌کند. من 44 سال است در اسپانیا هستم و یک حمله نژادپرستانه نیز به من نشده است. اسپانیا بر خلاف ادعای وینیسیوس، کشوری نژادپرست نیست.»

دیدگاه‌ها