کد خبر : 2051140 | 06 تیر 1403 ساعت 13:07 | 6.9K بازدید | 9 دیدگاه

آزادی تا هفته سوم نمی‌رسد؛

تاج: ورزشگاه تختی باید از اول فصل آماده باشد

مهدی تاج می‌گوید برای فوتبال قوی ورزشگاه‌های قوی می‌خواهیم که مصمم به کمک در راستای ساخت و تجهیز آنها هستم.

تاج: ورزشگاه تختی باید از اول فصل آماده باشد

به گزارش "ورزش سه"، مهدی تاج در حاشیه بازدید از ورزشگاه تختی تهران گفت: طبق قوانین فیفا و AFC باشگا‌ها به ما ورزشگاه معرفی می‌کنند که ما آن را باید تایید کنیم. اگر نکردیم باید به سراغ ورزشگاه دیگری بروند.

رئیس فدراسیون فوتبال ایران افزود: محدودیت‌های کشور را هم می‌دانیم. اینکه عده‌ای حرف‌هایی می‌زنند نشان می‌دهد نمی‌دانند کجا هستند. باید کمک کنیم این ورزشگاه‌ها آماده شوند و در اختیار باشگاه‌ها قرار دهیم. الان باشگاهی نداریم که خودش برود ورزشگاه درست کند. برای همین دولت الان به این نتیجه رسیده که خودش برود کارها را انجام بدهد.

رئیس فدراسیون فوتبال افزود: ورزشگاه تختی باید از ابتدای فصل پیش رو آماده شود.

2047889

تاج درباره شرایط ورزشگاه آزادی یادآور شد: ورزشگاه آزادی احتمالا تا هفته سوم اصلا آماده نشود. باید این بازی‌ها اینجا (ورزشگاه تختی) انجام شوند. طبق آنچه در گزارش بود و الان هم دیدم، همه صندلی‌ها شماره شده‌اند. ما در آنجا بازی‌های ملی را داریم و در ورزشگاه تختی که احتمال می‌دهیم ۲۰ تا ۳۰ هزار طرفدار بیایند بازی‌ها را برگزار می‌کنیم.

تاج اضافه کرد: بدون کانون هواداران باشگاه‌ها و موارد زیاد دیگر، نمی‌توان بازی‌ها را برگزار کرد. ورودی بانوان و موارد مربوط به آنها جدا است. می‌توانند راحت بیایند و بروند. مردم می‌توانند راحت روی صندلی‌هایشان بنشینند و بلیت فروشی هم با کدملی باشد تا بدانیم روی هر صندلی چه کسی نشتسه است و باشگاه هم بتواند برای مدتی درآمد پایدار داشته باشد. صندلی را برای مدت 6 یا 7 ماه به یک نفر بفروشد. این در دنیا مرسوم است و باید انجام بدهیم. از اداره ورزش و جوانان تهران ممنون هستم که این ظرفیت را به تهران اضافه کرد.

او در پایان عنوان کرد: ایران قوی، ورزش قوی و فوتبال قوی می‌خواهد. فوتبال قوی هم ورزشگاه‌های قوی می‌خواهد. وظیفه فدراسیون فوتبال ساخت و تجهیز ورزشگاه نیست اما مصمم هستیم تمام دست اندرکاران این امر را کمک کنیم.

دیدگاه‌ها