کد خبر : 2051160 | 06 تیر 1403 ساعت 14:09 | 13K بازدید | 32 دیدگاه

آمار باورنکردنی: امید گل امباپه بالاتر از انگلیس!

امید گل کیلیان امباپه، ستاره تیم ملی فرانسه، در یورو ۲۰۲۴ به تنهایی از کل امید گل تیم ملی انگلیس بیشتر است.

آمار باورنکردنی: امید گل امباپه بالاتر از انگلیس!

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی انگلیس شب گذشته به مصاف تیم ملی اسلوونی رفت و با وجود این که هواداران این تیم منتظر دیدن یک بازی درخشان و جبران دو نمایش ضعیف قبلی برابر تیم ملی صربستان و تیم ملی دانمارک بودند اما سه شیرها با مساوی بدون گل برابر حریف نه چندان قدرتمندشان متوقف شدند. 

عملکرد ضعیف ستاره‌های بزرگی که در ترکیب این تیم حضور دارند انتقادهای زیادی را از آنها و به خصوص از گرت ساوت‌گیت، سرمربی تیم ملی انگلیس، به دنبال داشت و حتی بسیاری از ستاره‌های سابق فوتبال این کشور هم به شرایط بحرانی انگلیس در این تورنمنت اشاره کرده بودند. 

2047759

حالا آماری عجیب و باورنکردنی از سوی xGPhilosophy منتشر شده که نشان می‌دهد امباپه به تنهایی در مسابقات مرحله گروهی یورو ۲۰۲۴ تا به حال امید گل ۲.۳۳ را به ثبت رسانده و این در حالی است که تیم ملی انگلیس امید گل ۲.۰۹ را ثبت کرده است.

این آمار به خوبی نشان می‌دهد که ضعف این تیم در خلق موقعیت گلزنی و عملکرد نه چندان خوبی بازیکنان هجومی این تیم تا چه حد نتایج سه شیرها را تحت تاثیر قرار داده است و ساوت‌گیت باید هرچه زودتر فکری به حال بهبود این وضعیت انجام دهد، در غیر این صورت در مراحل بعدی با مشکل جدی مواجه خواهد شد. 

دیدگاه‌ها