کد خبر : 2051164 | 06 تیر 1403 ساعت 17:10 | 141.1K بازدید | 62 دیدگاه

پایان دلتنگی 54 روزه برای یک گل؛

آتش‌بازی شهاب زاهدی با پرش رونالدویی!

مهاجم ایرانی فوکوکا بازگشت درخشانی به ترکیب تیمش داشت و موفق به گلزنی شد.

آتش‌بازی شهاب زاهدی با پرش رونالدویی!

به گزارش "ورزش سه"، شهاب زاهدی دو ماه عجیب را در فوتبال ژاپن سپری کرد و پس از شروع درخشانی که در این کشور داشت، در هفته‌های اخیر فقط در جام امپراتوری موفق به گلزنی شد و در سایر بازی‌ها نتوانست بدرخشد و دو کارت قرمز در جی لیگ و جام حذفی ژاپن هم او را از آمادگی اولیه دور کرد ولی ستاره سابق پرسپولیس امروز دوباره خودی نشان داد.

مهاجم سابق پرسپولیس که آخرین گل خود در جی لیگ ژاپن را در هفته یازدهم مقابل گامبا اوساکا با شوت استثنایی از فاصله 70 متری به ثمر رسانده بود، پس از 54 روز دوباره توانست در این مسابقات گلزنی کند و در بازی امروز برابر یوکوهاما مارینوس این کار را انجام بدهد.

ویدئو: 346352

تیم آویسپا فوکوکا که پس از 39 روز دوباره شهاب زاهدی را در ترکیب اولیه و خط حمله داشت، از ساعت 13:30 امروز (به وقت ایران) در استادیوم بست دنکی مقابل یوکوهاما مارینوس رده دوازدهمی قرار گرفت تا یکی از مسابقات هفته بیستم جی لیگ ژاپن را برگزار کند که ستاره ایرانی موفق به زدن اولین گل مسابقه شد.

شهاب زاهدی که انگیزه زیادی برای گلزنی دوباره در بازگشت به ترکیب آویسپا فوکوکا داشت و با دوندگی زیاد و شوت‌زنی به دنبال گلزنی بود، در دقیقه 20 ارسال پای چپ کازویا کونو از کرنر سمت راست زمین به مقابل تیرک دوم را با پرش بلند و ضربه سر تماشایی تبدیل به گل کرد و تیمش را با نتیجه یک بر صفر پیش انداخت.

2047923

شهاب زاهدی دو هفته قبل در مرحله نخست جام امپراتوری ژاپن موفق به زدن دو گل در حضور تعویضی مقابل فوکویاما سیتی شد، اما امروز سعی داشت تا پس از مدت‌ها دوباره در جی لیگ چنین کاری را انجام بدهد و توانست دروازه یوکاهاما را باز کند.

ستاره سابق پرسپولیس که پیش از این در 14 حضور ثابت یا تعویضی خود در جی لیگ ژاپن موفق شده بود 6 گل به ثمر رساند و 2 پاس گل بدهد، امروز هم توانست با ضربه سر دروازه یوکوهاما مارینوس را باز کند و تیمش را پیش بیاندازد.

شهاب زاهدی در دقیقه 58 و در حالی که تیمش با نتیجه یک بر صفر از یوکوهاما مارینوس پیش بود، از زمین بیرون رفت تا آویسپا فوکوکا با تک گل مهاجم ایرانی خود، به دنبال نمایش تدافعی و حفظ برتری باشد.

تیم فوتبال آویسپا فوکوکا پس از خروج شهاب زاهدی از زمین یک گل خورد و یک گل زد و در نهایت به برتری دو بر یک مقابل یوکوهاما مارینوس دست یافت تا 32 امتیازی شود و در رده هشتم جدول جی لیگ ژاپن قرار بگیرد.

دیدگاه‌ها