کد خبر : 2051178 | 06 تیر 1403 ساعت 15:13 | 37.3K بازدید | 112 دیدگاه

به خاطر توپ طلا مضطرب شده

دلیل افت عجیب جود بلینگام در یورو

در انگلیس بازی‌های ضعیف جود بلینگام در یورو را بررسی کرده و نتیجه گرفته‌اند او به خاطر رقابت توپ طلا مضطرب و با استرس بازی می‌کند.

دلیل افت عجیب جود بلینگام در یورو

به گزارش "ورزش سه"، دو بازی اخیر جود بلینگام، مقابل دانمارک و اسلوونی، هیچ نشانی از اولین بازی درخشان او در برابر صربستان در مسابقات یورو 2024 نداشت. بازیکن مادریدی که قرار بود یکی از ستاره‌های تورنمنت باشد، در دو بازی‌ای که انگلیس بسیار بد بود، ناامیدکننده کار کرد.

آلن وایت در بی‌بی‌سی گفت: «ما جود بلینگام را اساس بازی خودمان قرار داده‌ایم زیرا او یکی از ستاره‌های بزرگ دنیاست ولی او امشب در فرم خودش نبود. جود کمی خسته به نظر می‌رسید. امیدواریم او بتواند دوباره تیم را هدایت کند. دیدن این بازی از او کمی ناامیدکننده بود.»

2047401

داده‌های جود نشان می‌دهد که شب خوبی را پشت سر نگذاشت. او فقط 55 پاس داد که از این تعداد 48 پاس درست بود و 16 بار توپ را از دست داد که بیشترین تعداد در تیمش بود. او شوتی به چارچوب دروازه نزد و فقط سه پاس کلیدی در زمین حریف داد. یک دریبل بی اهمیت را نیز از او شاهد بودیم.

جود بلینگام در بازی انگلیس مقابل اسلوونی:

صفر شوت درون چارچوب

هیچ خلق موقعیت

صفر تکل موفق

موفقیت 22 درصدی در دوئل‌ها (بدترین در تیم)

16 بار از دست دادن توپ (بیشترین دفعات در تیم)

او فقط یک شوت داشت که بیرون چارچوب بود


سان نوشت: جود بلینگام باید دوباره ابرقهرمان انگلیس شود وگرنه سه شیرها شانسی برای بردن یورو نخواهند داشت. واقعیت این است که در ماموریت برای کسب توپ طلا، بلینگام به یک یوروی خوب نیاز دارد و باید بتواند تاج قهرمانی را به دست بیاورد، تا از نامزدهای دیگری مانند وینیسیوس، فاصله بگیرد. شاید به همین دلیل است که او در یورو کمی مضطرب به نظر می‌رسد.

دیدگاه‌ها