کد خبر : 2051189 | 06 تیر 1403 ساعت 16:29 | 47.4K بازدید | 288 دیدگاه

این تیم در ده سال ۷ بار قهرمان شده

پورعلی‌گنجی: کل ایران پرسپولیسی هستند

ستاره تیم پرسپولیس میگوید احتمال تمدید ترابی و دانیال وجود دارد.

پورعلی‌گنجی: کل ایران پرسپولیسی هستند

به گزارش “ورزش سه”، مرتضی پورعلی‌گنجی مدافع تیم پرسپولیس بعد از تمدید قرارداد با پرسپولیس گفت: صحبت‌هایمان را کرده بودیم و مشکل خاصی نداشتیم. خوشحالیم از اینکه یک سال دیگر در خدمت تیم پرسپولیس هستیم و امیدواریم که امسال در  سلامت کامل، بترکانیم و قهرمان شویم.

او در مورد شایعه جدایی چند بازیکن اظهار داشت: من هم به عنوان یک هوادار نگران پرسپولیس هستم و الان هم احساس کردم بتوانم یک گوشه کوچک نگرانی هواداران را کم کنم و آمدم. نمیدانم چه می‌شود اما امیدوارم بازیکنان و باشگاه باهم همکاری کنند.

پورعلی‌گنجی درباره حضور خوان کارلوس گاریدو اظهار داشت: من رزومه او را دیدم و امیدوارم با شرایط ایران کنار بیاید. باید بیاید و در کنار هم کار کنیم و مطمئنم با بازیکنان خوب و مربی‌ای که هست، نتایج خوبی بگیریم.

2029381

مدافع قرمزها در خصوص شرایطش گفت: دلتنگ بازی هستم و این هشت ماه استراحت نکردم تا با انرژی هواداران، به سلامت کامل برگردیم و انشالله امسال عملکرد خوبی داشته باشیم.

پورعلی در پاسخ به این سوال که آیا نسبت به تمدید سه ستاره پرسپولیس امیدواری دارد؟ اظهار داشت: من فقط هم به بچه‌ها و هم آقای درویش گفتم همکاری کنند. یک نکته را بگویم، پرسپولیس در ده سال اخیر لایق‌ترین تیم بوده. شما برای قهرمانی یک انگیزه می‌خواهید و برای تکرار قهرمانی انگیزه کم می‌شود اما در این ده سال ۷ جام در لیگ آوردند. بازیکنان لایق حمایت از سوی مدیریت و هواداران هستند.

وی افزود: قهرمان شدن سخت است اما قهرمان ماندن سخت‌تر. امیدوارم همکاری کنند تا تیم خوبی داشته باشیم.

1856543

مدافع پرسپولیس درباره نگرانی هواداران توضیح داد: پرسپولیس برای کل ایران شادی آور است.  در این ده سال همه پرسپولیسی هستند، از ۱۳۹۰ الان ۱۲ ساله‌هایی داریم که آینده را شکل می‌دهند.  پرسپولیس در این سال‌ها دو بار به فینال آسیا رفت و الان هم در لیگ نخبگان حضور دارد.

او ادامه داد: مطمئن باشید قطری‌ها، اماراتی‌ها، عربستانی‌ها بازیکنان خوبی جذب خواهند کرد که پرچم خود را بالا ببرند. ما بازیکنان داخلی خوبی داریم و باید حمایت شود.

دیدگاه‌ها