کد خبر : 2051211 | 06 تیر 1403 ساعت 18:26 | 12.1K بازدید | 23 دیدگاه

الزام‌ها را می‌دانیم و در این خصوص تصمیم می‌گیریم؛

موضع رسمی استقلال: تیم زنان خواهیم داشت!

افسر صدور مجوز حرفه‌ای باشگاه استقلال از تلاش مدیران این باشگاه برای تشکیل تیم زنان استقلال خبر داد.

موضع رسمی استقلال: تیم زنان خواهیم داشت!

به گزارش "ورزش سه"، یکی از موضوعات داغ این روزهای فوتبال، بحث تشکیل تیم‌های زنان برای باشگاه‌های لیگ برتری است. موضوعی که حالا با الزام کمیته مجوز حرفه‌ای، برای باشگاه‌ها تبدیل به دغدغه شده و حداقل 6 تیم بالای جدول برای رفع موانع حضور در مسابقات آسیایی، چاره‌ای جز پرداختن به آن ندارند.

در این میان اما، با وجود تلاش‌های مستمر تیم‌هایی مثل پرسپولیس و فولاد در جهت تشکیل تیم زنان خود و حتی رایزنی‌های باشگاه‌ها برای خرید امتیاز لیگ برتری، به نظر می‌رسد مسئولان باشگاه استقلال در این ماجرا از رقبای خود عقب مانده‌اند. در همین خصوص علی میرغفاری، افسر صدور مجوز حرفه‌ای باشگاه استقلال در گفت و گو با ما، خبر از پیگیری جدی این باشگاه برای تشکیل تیم زنان استقلال داد.

غفاری در همین خصوص گفت: دو هفته پیش بود که از الزام کمیته صدور مجوز حرفه‌ای مبنی بر تشکیل تیم زنان مطلع شدم و همان زمان این موضوع مهم را با آقای سمیعی مطرح کردم. الان هم منتظر هستیم تا تکلیف باشگاه در خصوص برخی از مسائل تیم مردان روشن شود و سپس این ماجرا را در اولویت خود قرار دهیم و اینطور نیست که این موضوع برای ما مهم نباشد.

افسر صدور مجوز حرفه‌‌ای باشگاه استقلال ادامه داد: در همین خصوص با خانم محمدیان که معاون زنان باشگاه استقلال هست هم صحبت داشتیم. باید ببینیم اگر قرار است تیم لیگ برتری زنان داشته باشیم، زودتر برای خرید امتیاز یکی از تیم لیگ برتری اقدام کنیم. در غیر این صورت حداقل برای حضور در لیگ دست اول زنان آماده خواهیم شد. چیزی که واضح است؛ تشکیل تیم زنان الزام بوده و باید این کار را انجام دهیم.

دیدگاه‌ها