کد خبر : 2051232 | 06 تیر 1403 ساعت 20:58 | 11K بازدید | 59 دیدگاه

برای موفقیت در لیگ و آسیا، باید یک تیم خوب ببندیم

سهرابیان: مطمئن باشید استقلال امسال جبران می‌کند

آرمین سهرابیان پس از برگزاری جلسه‌ای با مدیران استقلال و تمدید قراردادش، بر لزوم تشکیل یک تیم قدرتمند جهت رقابت در فصل آینده تأکید کرد.

سهرابیان: مطمئن باشید استقلال امسال جبران می‌کند

به گزارش "ورزش سه"، آرمین سهرابیان نخستین تمدیدی استقلال برای فصل جدید است. مدافع آبی پوشان یک سال دیگر با تیم قرارداد داشت، ولی تمدید آن نیازمند توافق میان طرفین بود. به همین منظور، او امشب راهی ساختمان باشگاه شد و قراردادش را به مدت دو سال دیگر تمدید کرد.

سهرابیان در ابتدا درباره ادامه حضورش در استقلال گفت: بله، خدا را شکر قراردادم به مدت دو سال دیگر تمدید شد. خوشحالم از اینکه در خدمت باشگاه بزرگ استقلال هستم. امیدوارم که امسال در آسیا موفق باشیم و بتوانیم در لیگ برتر به مقام قهرمانی دست پیدا کنیم.

او در خصوص اینکه تیمش کار سختی برای فصل بعد خواهد داشت، گفت: بله، شرایط سخت است ولی فکر می‌کنم که امسال بتوانیم تیم بهتری نسبت به سال قبل داشته باشیم. به خصوص با توجه به مالک جدید که آمده است، فکر می‌کنم شرایط خیلی بهتری نسبت به سال قبل داشته باشیم.

وی در مورد اینکه مصدومیت بدموقع اجازه نداد تا او در انتهای فصل برای استقلال به میدان برود، گفت: متأسفانه فصل قبل با وجود شرایط خوبی که داشتیم، با یک مصدومیت بد موقع نتوانستم وضعیت خوبم را ادامه دهم و چیزهای زیادی را از دست دادم. من می‌توانستم باشم و در آن هفته‌ها به استقلال کمک کنم، ولی متأسفانه نشد و این آسیب‌دیدگی به من ضربه زد. اکنون شرایطم خوب است و آماده آغاز فصل پیش‌رو هستیم.

ویدئو: 346378

وی در خصوص اینکه تمریناتش را به صورت انفرادی دنبال می‌کند، گفت: بله، من تمریناتم را هر روز انجام می‌دهم تا شرایط پایم را به وضعیت خوبی برسانم و لیگ را با قدرت آغاز کنم.

مدافع استقلال درباره مطالباتش از فصل قبل و اینکه این طلب‌ها برای قرارداد جدید منظور شده است یا خیر، گفت: متأسفانه تسویه حساب نشده است. از فصل قبل ۵۰ درصد طلب داریم ولی قول‌هایی گرفته‌ایم که گفته‌اند تا دو هفته دیگر مطالبات فصل قبل را پرداخت خواهند کرد و ما نیز امیدوار هستیم که این اتفاق رخ دهد.

سهرابیان در مورد اینکه پس از واگذاری استقلال تصور می‌شد مشکلات این تیم با واگذاری به هلدینگ خلیج فارس برطرف شود ولی گویا این اتفاق رخ نداده، گفت: بالاخره هلدینگ تازه آمده و تا بتواند جا بیفتد به زمان نیاز است. ما نیز امیدوار هستیم. شرایطی که می‌بینیم رو به پیشرفت است و قطعاً وضعیت ما خیلی بهتر از سال قبل است.

او در مورد اینکه خیلی‌ها اعتقاد دارند فصل قبل حق استقلال خورده شده است، پاسخ داد: فصل قبل بچه‌ها با تمام وجودشان جنگیدند و به نظر من نیز خوب کار کردیم ولی در جاهای دیگر، داستان‌هایی رخ داد و اتفاقات غیرفوتبالی به وجود آمد که باعث شد ما به قهرمانی نرسیم و شرمنده هواداران شدیم. ولی امسال شرایط متفاوت است و امیدوارم که یک تیم خوب برای قهرمانی در لیگ برتر و موفقیت در آسیا ببندیم.

1972929

وی در مورد اینکه هواداران استقلال اعتقاد دارند دیگر جای بهانه نیست و این تیم باید فصل بعد به قهرمانی برسد و در آسیا نتیجه بگیرد، پاسخ داد: ۱۰۰ درصد همین‌طور است. استقلال به حدی بزرگ است که هر سال از این تیم انتظار قهرمانی می‌رود. ما نیز تلاش می‌کنیم و زحمت می‌کشیم تا ابتدا بتوانیم هواداران را خوشحال کنیم و سپس باشگاه بزرگ استقلال را سربلند کنیم.

مدافع استقلال در پاسخ به این سوال که بعضی از دوستان سابقش در حال بازگشت به این تیم هستند، در ابتدا گفت: «چه کسانی؟» و زمانی که خبرنگاران گفتند نفراتی مانند زکی‌پور، سهرابیان در پاسخ گفت: «من با بچه‌ها در ارتباط هستم. پیشنهاداتی وجود دارد و ان‌شاءالله که بیایند تا به استقلال کمک کنند.»

سهرابیان در پایان و در مورد اینکه حرف و حدیث‌ها در خصوص ادامه حضور نکونام در استقلال زیاد بود و اینکه آبی‌ها فصل بعد را نیز با او ادامه خواهند داد، گفت: من آقا جواد را خیلی دوست دارم چون او یک مربی است که واقعاً زحمت می‌کشد، تلاش می‌کند و ۱۰۰ درصد توانش را می‌گذارد. او چه در تمرینات و چه در مسابقات دلش برای بازیکنان و هواداران می‌سوزد و قطعاً او می‌تواند امسال نتیجه سال قبل را جبران کرده و به موفقیت برسیم.

دیدگاه‌ها