کد خبر : 2051265 | 06 تیر 1403 ساعت 22:57 | 12.5K بازدید | 6 دیدگاه

در دقیقه ۲: خویچا پرتغال و رونالدو را غافلگیر کرد!

گرجستان موفق شد با گل خویچا کواراتسخلیا ۱-۰ از پرتغال جلو بیفتد.

در دقیقه ۲: خویچا پرتغال و رونالدو را غافلگیر کرد!

به گزارش "ورزش سه"، هفته آخر دور گروهی مسابقات یورو ۲۰۲۴، امشب با بازی گرجستان و پرتغال به پایان می‌رسد. شاگردان روبرتو مارتینز پیش از این صعودشان به مرحله بعدی را قطعی کرده‌اند و در سمت دیگر گرجستان برای صعود به‌عنوان تیم سوم رقابت می‌کند.

این مأموریت بسیار سختی برای بازیکنان تیم ملی گرجستان است، چرا که پرتغالی‌ها در دو بازی گذشته عملکرد بسیار خوبی داشته‌اند و ممکن است نتوانند امتیازات لازم را برای صعود به مرحله حذفی کسب کنند.

با این حال این گرجستان بود که در همان دقایق ابتدایی توانست دروازه حریف را باز کند. در دقیقه ۲ و در حالی‌که پرتغالی‌ها در میانه میدان مالکیت را برعهده داشتند، آنتونیو سیلوا با یک اشتباه فاجعه‌بار، توپ را به میکاتادزه تقدیم کرد. پرتغال که برای گلزنی جلو کشیده بود، متحمل یک ضد حمله غیرمنتظره شده بودند. این بازیکن پس از طی کردن مسافتی تا پشت باکس پرتغال، کواراتسخلیا را در سمت چپ محوطه جریمه به توپ رساند و مهاجم ناپولی بدون معطلی و با ضربه‌ای دقیق و زیبا، دروازه دیوگو کاستا را باز کرد.

2048078
2048079

در صورتی که گرجستان بتواند این نتیجه را حفظ کند، آنها با کسب اولین پیروزی‌شان، ۴ امتیازی خواهند شد و به‌عنوان یکی از بهترین تیم‌های سوم، به مرحله بعد صعود خواهند کرد.

دیدگاه‌ها