کد خبر : 2051266 | 06 تیر 1403 ساعت 22:58 | 6.8K بازدید | 6 دیدگاه

سرمربی اوکراین بعد از حذف: هیچ گلایه‌ای از تیم ندارم

سرگئی ربروف، سرمربی اوکراین، از عملکرد بازیکنانش در یورو 2024 رضایت دارد.

سرمربی اوکراین بعد از حذف: هیچ گلایه‌ای از تیم ندارم

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی اوکراین امشب در بازی پایانی از گروه E مقابل بلژیک به تساوی رسید و از صعود به دور بعدی بازماند.

اوکراین همانند بلژیک 4 امتیاز در این رقابت‌ها کسب کرده بود اما به دلیل تفاضل گل بیشتر در قعر جدول قرار گرفت و جواز صعود را کسب نکرد.

سرگئی ربروف، سرمربی اوکراین، پس از حذف تیمش گفت: "متأسفانه به خاطر بازی اول که به رومانی باختیم نتوانستیم به مرحله حذفی برسیم. من از واکنش بازیکنان مقابل اسلواکی سپاسگزارم. فکر می‌کنم نشان دادیم که برای پیروزی در این بازی تلاش می‌کنیم و لحظات خوبی هم به اندازه کافی وجود داشت."

2048081

حضور در یورو؟

حضور در این مسابقات برای کشور ما بسیار مهم است. در دو بازی گذشته شخصیت ملت خود را نشان دادیم. اما این زندگی است، شما برخی از اشتباهات را مرتکب می‌شوید ولی مهم این است که چگونه واکنش نشان دهید. من به بازیکنان بسیار افتخار می‌کنم. البته همه از نتیجه ناراضی هستند اما هیچ گلایه‌ای از بازیکنان وجود ندارد.

تشکر از بازیکنان؟

از بازیکنان بابت عملکردشان در این بازی تشکر کردم و به آن‌ها گفتم که متأسفانه به دلیل شکست مقابل رومانی در این رقابت‌ها ادامه ندادیم. اما تیم ملی بسیار جوانی داریم و آن‌ها به آینده خوشبین هستند.

دیدگاه‌ها