کد خبر : 2051274 | 06 تیر 1403 ساعت 23:33 | 17.6K بازدید | 11 دیدگاه

دی‌بروینه: می‌ترسیدیم در این بازی از یورو حذف شویم

کوین دی‌بروینه می‌گوید بلژیک به دلیل خطر حذف از یورو، مقابل اوکراین ریسک نکرده است.

دی‌بروینه: می‌ترسیدیم در این بازی از یورو حذف شویم

به گزارش "ورزش سه"، کوین دی‌بروینه، ستاره تیم ملی بلژیک، پس از بازی با اوکراین در هفته آخر دور گروهی یورو ۲۰۲۴ در کنفرانس خبری شرکت کرد. این مسابقه با تساوی بدون گل به پایان رسید و بلژیک با این نتیجه به عنوان تیم دوم گروه صعود کرد، در حالی که اوکراین با وجود کسب چهار امتیاز از مسابقات حذف شد.

دی بروینه گفت: «ما در طول سه مسابقه همه تلاشمان را کردیم. تیم تا دقیقه ۹۵ دوید. همه می‌خواهند مسابقات را ببرند و ما سعی کردیم این کار را در زمین انجام دهیم، اما نتوانستیم. در اولین مسابقه شروع سختی داشتیم. اوکراین هم حریفی دشوار بود و آن‌ها نیز خطرناک بودند.»

2048096

او افزود: «ما سعی کردیم بازی را ببریم و تا دقیقه ۹۰ فرصت‌های گلزنی خوبی داشتیم. اما نمی‌خواستیم با ارسال بلند ضربه کرنر ریسک کنیم، چون می‌دانستیم ممکن است گلی بخوریم و از یورو حذف شویم. گاهی باید ریسک‌هایی را بپذیرید و گاهی باید هوشمندانه عمل کنید، و امروز من خواستم هوشمندانه عمل کنم.»

دی بروینه همچنین توضیح داد: «در ابتدا، حملات خوبی داشتیم، اما بعد از آن، نمی‌توانستیم از میانه میدان عبور کنیم. سیستم ۵-۴-۱ به خوبی کار نکرد، خیلی سخت بود که به حریف فشار بیاوریم، اما در نیمه دوم تغییراتی ایجاد کردیم و اوضاع بهتر شد. با حضور پنج مدافع، خیلی راحت نبود که بتوانیم حمله کنیم.»

دیدگاه‌ها