کد خبر : 2051312 | 07 تیر 1403 ساعت 07:15 | 67.2K بازدید | 30 دیدگاه

غیبت کنعانی‌زادگان در جلسات تمدید

آخرین ملی‌پوش پرسپولیس کجاست!

محمدحسین کنعانی‌زادگان بازیکن دیگر پرسپولیس به شمار می‌رود که تکلیف ادامه حضورش در پرسپولیس هنوز مشخص نیست.

آخرین ملی‌پوش پرسپولیس کجاست!

به گزارش "ورزش‌سه"، هنوز به فصل نقل و انتقالات تابستانی لیگ برتر نرسیده بودیم که طوفانی از اخبار و حواشی پیرامون تیم‎‌های مدعی لیگ برتر ایجاد شده که پررنگ‌ترین آن فسخ علیرضا بیرانوند سنگربان ملی‌پوش پرسپولیس بوده است.

در این بین حسین کنعانی‌زادگان مهره‌ای بی‌جانشین در پرسپولیس بود که تاثیر ملموسی در قهرمانی این فصل پرسپولیس داشت، اما حالا معادلات طوری رقم خورده که مهدی ترابی و علیرضا بیرانوند دو ملی‌پوش پرسپولیس در آخرین اردوی تیم ملی در مسیر جدایی قرار گرفته‌اند و حالا نوبت به حسین کنعانی‌زادگان رسیده که هواداران پرسپولیس را با پیشنهاد جدی‌ای که از کره‌جنوبی دریافت کرده نگران کند. البته کنعانی‌زادگان از دو باشگاه رقیب پرسپولیس هم پیشنهاد همکاری دریافت کرده که به نظر نمی‌رسد در شرایط فعلی برای این بازیکن ملی‌پوش در اولویت باشد.

2026106

نکته عجیب اینکه در روزهای اخیر صحبتی از کنعانی‌زادگان به میان نبوده؛ بازیکنی که فصل گذشته با بازگشت از تیم قطری به پرسپولیس پیوست و هیاهوی زیادی در روز امضای قراردادش ایجاد کرد و حالا به صورت طبیعی تقاضای داشتن سقف قرارداد را دارد که حالا با پایان محرومیت درویش و بازگشت او به محافل فوتبالی و تمدید قرارداد با وحید امیری و مرتضی پورعلی‌گنجی که روز چهاشنبه اتفاق افتاد باید منتظر ماند و دید درباره کنعانی‌زادگان چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

دیدگاه‌ها