کد خبر : 2051319 | 07 تیر 1403 ساعت 09:49 | 98.9K بازدید | 122 دیدگاه

تبریک پرسپولیس با عکس گئورگی و رونالدو

باشگاه پرسپولیس به ستاره گرجستانی خود به دلیل صعودشان از مرحله گروهی یورو تبریک گفت.

تبریک پرسپولیس با عکس گئورگی و رونالدو

به گزارش "ورزش سه"، گئورگی گولسیانی پس از زدن گل قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر، دیشب اتفاق مهم‌تری را تجربه کرد و توانست در سومین بازی ملی خود که حضور ثابت در ترکیب تیم ملی گرجستان مقابل پرتغال داشت، نقش موثری در پیروزی تیمش ایفا کند تا از مرحله گروهی یورو 2024 بالا بروند.

ستاره خط دفاعی پرسپولیس که پس از درخشش در ترکیب سرخ پوشان به فهرست نهایی تیم ملی گرجستان رسید، شب گذشته یکی از 11 نفر اصلی تیمش مقابل پرتغال بود که عملکرد فراتر از انتظاری در جدال با ستاره‌های حریف داشت تا در نهایت هم به برتری دو بر صفر برسند.

گولسیانی پس از حضور ثابت در یک مسابقه دوستانه و نیمکت نشینی در نخستین مسابقه یورو، در دومین بازی مقابل جمهوری چک به‌عنوان یار جانشین به زمین رفت، اما دیشب در اتفاقی غیرمنتظره جزء نفرات اصلی بود و یکی از ستاره‌های گرجستان در شب پیروزی تاریخی مقابل پرتغال بود تا به‌عنوان سومین تیم گروه F راهی مرحله یک هشتم نهایی یورو شوند.

2048189

باشگاه پرسپولیس هم نسبت به موفقیت ستاره گرجستانی خود واکنش نشان داده و با انتشار تصویری از گولسیانی در کنار رونالدو در جریان بازی و لحظه تکل تماشایی او مقابل فوق ستاره پرتغالی نوشته: «تبریک به گئورگی بابت صعود تاریخی به مرحله حذفی یورو 2024 به همراه گرجستان.»

دیدگاه‌ها