کد خبر : 2051376 | 07 تیر 1403 ساعت 14:20 | 65.7K بازدید | 12 دیدگاه

چشمک وحید امیری به پله پنجم؛

سیدجلال دوباره در پرسپولیس تهدید شد!

تمدید قرارداد وحید امیری او را به جمع باسابقه‌ترین مردان تاریخ باشگاه وارد می‌کند.

سیدجلال دوباره در پرسپولیس تهدید شد!

به گزارش "ورزش سه"، روز گذشته وحید امیری با امضای قراردادی جدید در تیم پرسپولیس ماندنی شد تا در فصل بیست و چهارم نیز همراه با امید عالیشاه، بازوبند کاپیتانی سرخپوشان پایتخت را در اختیار بگیرد.

این در حالی است که وحید امیری از لیگ شانزدهم در تیم پرسپولیس حضور دارد و به جز یک فصل که برای بازی در ترابزون اسپور راهی سوپرلیگ ترکیه شد، به صورت مستمر پیراهن پرسپولیس را برتن کرده تا جزء باسابقه‌ترین بازیکنان باشگاه لقب بگیرد.

اما حالا او فرصتی تاریخی در اختیار دارد و با امضای این قرارداد، می‌تواند جایگاه خود را بهبود بخشد و به جمع مردان اسطوره‌ای پرسپولیس اضافه شود و در کنار علی پروین، سیدجلال حسینی، محمد پنجعلی و... قرار بگیرد.

2025090

وحید امیری اکنون 229 بازی رسمی با پیراهن پرسپولیس انجام داده و در رتبه دهمین بازیکنان پرسپولیس خودنمایی می‌کند. امیری به این ترتیب رکوردها را خواهد داشت: 2 بازی تا کریم باقری، 7 بازی تا کمال کامیابی‌نیا، 20 بازی تا بهروز رهبری‌فرد، 26 بازی تا افشین پیروانی، 32 بازی تا سیدجلال حسینی و حسین عبدی، 34 بازی تا امید عالیشاه، 35 بازی تا محمدپنجعلی و 112 بازی تا علی پروین.

پرسپولیس فصل آینده 30 بازی در لیگ برتر، 8 تا 15 دیدار لیگ نخبگان، 1 تا 7 بازی جام حذفی و 1 دیدار سوپرجام را پیش رو خواهد داشت. به این ترتیب وحید امیری فرصت دارد تا حداکثر 53 بازی در طول فصل برای پرسپولیس انجام دهد که البته باتوجه به حذف احتمالی سرخپوشان از لیگ نخبگان یا جام حذفی و همچنین وضعیت سنی امیری، رسیدن به این حدنصاب تنها روی کاغذ عملی خواهد بود.

اما کاپیتان پرسپولیس فرصت دارد تا با حضور در بیشتر بازی‌های پرسپولیس در لیگ برتر و لیگ نخبگان، به رکورد سیدجلال حسینی و حسین عبدی نزدیک شود و در جمع پنج بازیکن باسابقه تاریخ قرار بگیرد.

دیدگاه‌ها