کد خبر : 2051397 | 07 تیر 1403 ساعت 16:25 | 55.8K بازدید | 64 دیدگاه

ستاره نقل و انتقالات از دست پرسپولیس - استقلال پرید

غیررسمی: مقصد جواد آقایی‌پور مشخص شد

مهاجم استقلال خوزستان که استقلال و پرسپولیس را خواهان خود می‌دید، با تیم آینده‌اش به توافق دست یافت.

غیررسمی: مقصد جواد آقایی‌پور مشخص شد

به گزارش "ورزش سه"، جواد آقاییپور مهاجم ملی پوش استقلال خوزستان که فصل گذشته عملکرد درخشانی در ترکیب تیمش در مسیر بقای آبی‌پوشان جنوبی ایفا کرده بود، در تابستان نیز با پیشنهادات جالب توجهی مواجه شده بود.

او که در پنجره زمستانی فصل گذشته موردتوجه پرسپولیس قرار گرفته بود و مذاکراتی نیز در این زمینه مدیران دو باشگاه صورت داده بودند، در نهایت به واسطه مبلغ بالای رضایتنامه و همچنین شرایط خاص استقلال خوزستان، در این تیم کار را دنبال کرد و با 10 گل زده نقش پررنگی در بقای آنها ایفا کرد.

با این حال او از مدیران استقلال خوزستان این وعده را دریافت کرده بود که در صورت ادامه حضور تا پایان فصل و با شرط مبلغ رضایتنامه، شرایط جدایی‌اش فراهم شود. اتفاقی که باعث شد تا در پنجره تابستانی بار دیگر تیم‌های خواهانش باب مذاکره با وی را باز کرده و به دنبال جذب وی باشند.

2020856

بعد از تماس‌های تلفنی باشگاه پرسپولیس با این بازیکن و در شرایطی که سپاهان و تراکتور نیز شرایط او را زیر نظر داشتند، این مدیران استقلال بودند که باب مذاکره رسمی با جواد آقایی‌پور را باز کرده و او را پای میز مذاکره کشاندند. طرفین اما روی مبلغ مدنظر به نتیجه نرسیدند و آقایی‌پور نیز با ادعای اینکه اولویتش حضور در فوتبال اروپاست، مذاکره را ادامه نداد.

اکنون اما گفته می‌شود یک تیم اروپایی مذاکرات با این بازیکن را به نتیجه رسانده و تا ساعاتی دیگر شرایط این انتقال فراهم خواهد شد تا جواد آقایی‌پور نیز به طور رسمی برچسب "لژیونر" را روی نام خود ببیند و جاه‌طلبی جدیدش را استارت بزند.

دیدگاه‌ها