کد خبر : 2051403 | 07 تیر 1403 ساعت 16:45 | 33.6K بازدید | 64 دیدگاه

قطر قهرمان آسیا است و از کره و ژاپن کم ندارد

رحمتی: اشتباه نکنید، گروه ایران ساده نیست

دروازه‌بان سابق تیم ملی معتقد است ایران در انتخابی جام جهانی در گروه دشواری قرار گرفته است.

رحمتی: اشتباه نکنید، گروه ایران ساده نیست

به گزارش "ورزش سه"، سیدمهدی رحمتی به عنوان یکی از باتجربه‌ترین دروازه‌بان‌های تاریخ فوتبال ایران که چند سالی است وارد عرصه مربیگری شده، اعتقاد دارد قرعه ایران در رقابت‌های انتخابی جام جهانی ساده نیست.

رحمتی در خصوص قرعه تیم ملی فوتبال ایران در مرحله دوم مسابقات مقدماتی جام جهانی اظهار کرد: با احترام به نظر سایر عزيزان و کارشناسان محترم اعتقاد دارم قرعه تیم ملی اصلا راحت و ساده نیست. امروز در فوتبال تیم راحت و ساده نداریم و تمامی کشورها برای فوتبالشان برنامه‌ریزی دارند.

وی افزود: در همین دوره آخر جام ملت‌های آسیا همه تصور کردند چون تیم ملی ژاپن را شکست داده کار تمام شده اما دیدید که همین قطر تیم ملی را شکست داد و قهرمان شد. الان تیم ملی قطر چیزی کمتر از کره و ژاپن ندارد و آنها هم از نظر سخت‌افزار و امکانات و هم از نظر استعداد جزء تیم‌های برتر فوتبال آسیا محسوب می‌شوند.

2046811

سرمربی فصول گذشته پدیده، آلومینیوم و نساجی تاکید کرد: درست است که تیم ملی فوتبال ایران همواره جزء تیم‌های برتر فوتبال آسیا بوده و مدعی محسوب می‌شود اما هرگز نباید گروه تیم ملی را آسان تصور کرد. الان تیم‌های درجه دوم فوتبال آسیا مراحل پوست‌اندازی چند سال گذشته را طی کرده و مثل مدعی ظاهر می‌شوند.

رحمتی تاکید کرد: تیم‌هایی چون عراق، سوریه، امارات و خیلی از تیم‌های دیگر در جام ملت‌های آسیا حریفان بزرگ خود را غافلگیر کردند و همین نشان می‌دهد باید رقبا را جدی گرفت. البته با شناختی که از آقای قلعه‌نویی و همکارانش دارم مطمئن هستیم این تیم می‌تواند به عنوان یکی از تیم‌های مدعی راهی جام جهانی شود. این تیم پتانسيل این را دارد تا حتی در جام جهانی هم به عنوان یکی از تیم‌های خوب و غافلگیر کننده رقبا شرکت کند.

دیدگاه‌ها