کد خبر : 2051404 | 07 تیر 1403 ساعت 16:47 | 27K بازدید | 19 دیدگاه

دو روز تا یک‌هشتم: ستاره آلمان هنوز مصدوم است!

رودی فولر، مدیر تیم ملی آلمان، می‌گوید وضعیت آنتونیو رودیگر برای بازی مقابل دانمارک همچنان نامشخص است.

دو روز تا یک‌هشتم: ستاره آلمان هنوز مصدوم است!

به گزارش "ورزش سه"، پس از پایان بازی آلمان و سوئیس، آنتونیو رودیگر، مدافع آلمانی، در حالی زمین را ترک کرد که مشهود بود درد می‌کشد. این موضوع باعث نگرانی‌هایی در آلمان شد. پس از پایان بازی، یولیان ناگلزمان، سرمربی تیم ملی آلمان، در مصاحبه‌ای تأیید کرد که رودیگر آسیب دیده است اما ابراز امیدواری کرد که مشکل او جزئی باشد و به زودی به شرایط ایده‌آل بدنی بازگردد.

مصدومیت رودیگر می‌تواند بدترین خبر ممکن برای آلمان باشد، چرا که جاناتان تاه، دیگر مدافع وسط مانشافت، با اخطاری که در بازی مقابل سوئیس گرفت، دو اخطاره شد و بازی بعدی را از دست داد. در صورت عدم حضور رودیگر در بازی روز شنبه، ناگلزمان مجبور خواهد شد ترکیب خط دفاعی خود را به طور کامل تغییر دهد.

2048335

امروز گزارش جدیدی در مورد شرایط این بازیکن منتشر شد و در آن رودی فولر تأیید کرد که هنوز مشخص نیست او به بازی با دانمارک در مرحله یک‌هشتم نهایی یورو ۲۰۲۴ خواهد رسید یا خیر.

او گفت: «رودیگر صبح امروز یک جلسه کوتاه دویدن داشت. اکنون باید روز به روز منتظر بمانیم. در نهایت، آنتونیو و بخش پزشکی باید با هم تصمیم بگیرند. در حال حاضر، هنوز خیلی زود است که چیزی قطعی بگوییم.»

دیدگاه‌ها