کد خبر : 2051405 | 07 تیر 1403 ساعت 16:47 | 156.9K بازدید | 158 دیدگاه

نه استقلال نه پرسپولیس، سلام اورنبورگ!

اختصاصی: آقایی‌پور لژیونر جدید فوتبال ایران

قرارداد جواد آقایی‌پور با تیم اورنبورگ تا ساعاتی دیگر به امضا خواهد رسید و این بازیکن هم‌تیمی محمد قربانی می‌شود.

اختصاصی: آقایی‌پور لژیونر جدید فوتبال ایران

به گزارش "ورزش سه"، گزینه مدنظر استقلال و پرسپولیس که حتی با دو تیم بزرگ پایتخت نیز مذاکراتی داشت، قرار است که فوتبالش را در خارج از کشور ادامه دهد. جواد آقایی‌پور که فصل خوبی را با استقلال خوزستان تجربه کرد، جدیدترین لژیونر فوتبال ایران خواهد بود.

این بازیکن 24 ساله که با یازده گل نقش مهمی در صعود استقلال خوزستان از دسته اول به لیگ برتر داشت، فصل گذشته نیز توانست عملکرد خوبش را ادامه دهد و با به ثمر رساندن 9 گل و دادن سه پاس گل، در بقای این تیم در لیگ نقش کلیدی داشت.

همین درخشش باعث شد تا آقایی‌پور مورد توجه تیم‌های بزرگ ایران و بخصوص استقلال و پرسپولیس قرار بگیرد ولی طرفین بر سر مبلغ قرارداد و برخی خواسته‌های دیگر به توافق دست پیدا نکردند تا حضور او در پایتخت منتفی شود.

2027672

البته آقایی‌پور همزمان مذاکراتش را با تیم‌های دیگر پیش برد تا اینکه او با باشگاه اورنبورگ روسیه به توافق رسید و قرار است که قرارداد او با این تیم، به زودی امضا شود و او پس از فقط یک سال بازی در لیگ برتر ایران، لژیونر شود.

اورنبورگ روسیه تیمی است که پیش از این نیز محمد قربانی، بازیکن سپاهان را در فصل قبل به خدمت گرفته بود و حالا شمار ایرانی‌های این تیم به دو نفر می رسد.

اورنبورگ فصل قبل توانست به سختی در لیگ برتر روسیه ماندگار شود و حالا با جذب آقایی‌پور و حضور قربانی، در اندیشه رسیدن به رتبه‌های بالاتر است.

دیدگاه‌ها