کد خبر : 2051410 | 07 تیر 1403 ساعت 17:29 | 14.9K بازدید | 15 دیدگاه

مارک گوئهی:

رکوردهای ساوتگیت را ببینید و انتقاد نکنید

مارک گوئهی، مدافع تیم ملی انگلیس، از گرت ساوتگیت در برابر انتقادات دفاع کرد.

رکوردهای ساوتگیت را ببینید و انتقاد نکنید

به گزارش "ورزش سه"، مارک گوئهی، مدافع تیم ملی انگلیس، در نشست خبری پیش از بازی مرحله یک‌هشتم نهایی یورو ۲۰۲۴ به سؤالات خبرنگاران پاسخ داد. او در این نشست به مسائل مختلفی از جمله وضعیت آنتونی گوردون، تقابل با اسلواکی و تاکتیک‌های گرت ساوتگیت پرداخت.

گوئهی در مورد آنتونی گوردون که صبح امروز با یک خراش روی چانه در تمرین دیده شد، گفت: «او از دوچرخه افتاد. بچه‌ها به دوچرخه‌سواری رفته بودند، من آنجا نبودم اما درباره‌اش شنیدم. داشتم با او صحبت می‌کردم و صورتش را ندیدم و وقتی برگشتم خراش روی چانه‌اش را دیدم. حال او خوب است.»

گوئهی در مورد اینکه انگلیس در سمت مطلوب‌تر جدول مرحله حذفی قرار دارد، اظهار داشت: «همه از نتایج تورنمنت تاکنون دیده‌اند که هیچ سمت مطلوب واقعی وجود ندارد. هر حریفی سخت است. ما فقط نیاز داریم آرام و متمرکز بمانیم. ما روی خودمان فشار می‌گذاریم، اما تیم بسیار آرام و متمرکزی داریم.»

2048340

مدافع انگلیس در مورد بازی مقابل اسلواکی گفت: «ما هنوز تحلیل تیمی روی آن‌ها انجام نداده‌ایم اما همه ما بازی‌ها را تماشا می‌کنیم و می‌دانیم که تیم خوبی هستند. آن‌ها بازیکنان خیلی خوبی دارند، مانند استانیسلاو لوبوتکا. فکر می‌کنم آنها حریف سخت دیگری خواهند بود، چالش سختی است و ما باید آماده باشیم تا با آنها مقابله کنیم.»

گوئهی سپس در مورد انتقادات به تاکتیک‌های گرت ساوتگیت گفت: «او برای انگلیس فوق‌العاده بوده است. اگر به رکوردهای او نگاه کنید، خودش گویای همه چیز است. همه از او حمایت می‌کنند و ما تیمی صمیمی و مستحکم داریم. او فرست اولین بازی برای انگلیس را به من داد و اعتماد زیادی به من نشان داده است. من برای این موضوع بسیار قدردان او هستم.»

دیدگاه‌ها