کد خبر : 2051414 | 07 تیر 1403 ساعت 17:55 | 36.9K بازدید | 35 دیدگاه

در گفت‌وگوی تصویری درویش با گئورگی؛

پرسپولیس از گولسیانی قول بازگشت به تهران را گرفت

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس با ستاره سرخپوشان حاضر در یورو ۲۰۲۴ گفتگویی تلفنی داشت و مقرر شد بعد از پایان رقابت‌های تیم ملی گرجستان درباره ادامه همکاری، مذاکره داشته باشند.

پرسپولیس از گولسیانی قول بازگشت به تهران را گرفت

به گزارش "ورزش سه"، گئورگی گولسیانی بعد از درخشش در پرسپولیس در دو فصل قبل بود که به تیم ملی کشورش راه یافت و سه گانه قهرمانی را هم به دست آورد.

ادامه بازی‌های خوب او با پیراهن پرسپولیس، به تحکیم موقعیتش در تیم ملی گرجستان و حضور در جام ملت‌های اروپا انجامید و چهارشنبه شب نیز با حضور در ترکیب اصلی، نقش به سزایی در بازی سرنوشت‌ساز مقابل تیم ملی پرتغال و یاران رونالدو داشت که به صعود گرجستان منجر شد.

رضا درویش امروز به همین مناسبت برای این که جویای حال گولسیانی شود و موفقیت او و تیم ملی کشورش را تبریک بگوید، گفتگوی تصویری برقرار کرد.

مدیرعامل پرسپولیس در این ارتباط تلفنی گفت: باعث خوشحالی و افتخار ماست که شما در جام ملت‌های اروپا حضور دارید و در این رقابت‌ها ستاره می‌شوید. این نشان می‌دهد که پرسپولیس بازیکنان بین‌المللی در اختیار دارد.

گولسیانی نیز ضمن تشکر از مدیرعامل باشگاه، از تجربه بازی مقابل رونالدو با پیراهن پرسپولیس گفت و عنوان کرد که این موضوع را شب گذشته نیز در جریان بازی به رونالدو گفته است.

2048251

درویش ضمن تبریک به گولسیانی آرزو کرد تیم ملی گرجستان در ادامه رقابت‌ها هم موفق باشد و ابراز امیدواری کرد گولسیانی هم با سلامت کامل مسابقات را به پایان برساند.

درویش در ارتباط با مذاکره با این بازیکن برای عقد قرارداد جدید گفت: در حال حاضر ذهن و تمرکز گولسیانی روی بازی‌های جام ملت‌هاست. نمی‌خواهیم به این مسئله لطمه بخورد. بعد از پایان بازی‌های ملی، صحبت خواهیم کرد. به او گفتم همدیگر را تهران خواهیم دید که وی نیز عنوان کرد؛ با خانواده‌اش به تهران می‌آید.

دیدگاه‌ها